2752
2734
سه قلو های مامان,شادیای زندگیمون به امید خدا اردیبهشت 94 به دنیا میان خدای مهربون کوچولو هامو حفظ کن...
وانیاجون پس جریان سه قلو بودن امضات چی؟نقل قول بارداریه بعدیته
بزرگترین اشتباه زندگیم،دلسوزهای های بیجایی هست که بوی حماقت میدهند.به هر کسی به اندازه ی لیقاتش بها بدید نه به اندازه ی مرامتان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب عزیزم ببین دکتر شسته رفته بهت گفته که طول دهنه رحم واسه یکی کوتاهه چه برسه به دوتا .پس بایدحساب کار دستت بیاد وخیلی مواظب خودت باشی .منم دوقلو داشتم وطول دهانه رحمم عالی بود ولی رعایت میکردم خیلی.سر کلاژ نکردم .البته منم سه تا کاشت جنین کردم ولی دوتاش رشد کرد ولی موقع زایمان یکیش فوت شد
بزرگترین اشتباه زندگیم،دلسوزهای های بیجایی هست که بوی حماقت میدهند.به هر کسی به اندازه ی لیقاتش بها بدید نه به اندازه ی مرامتان
وانیا جون باید خخخخخخخخخخخخیلی مواظب باشی.اصلا نشین.من تانه ماه داراز کشید نماز میخوندم.دستشوییم رو ایستاده انجام میدادم.
2706