2733
2734
عنوان

خانومایی ک با بچه کوچیک کار میکنن میاید کمک🙏🏻🙏🏻

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 21 پست
پرستار میترسم خیلی چیزا دیدم از پرستارا

به نظرم پرستار بگیر و دوربین بزار شاید اولش یکم هزینه کنی اما خیالت راحته 

بچه ها زود بزرگ‌میشن نگران نباش فقط تو گرفتن پرستار دقت کن 

به پرستارم نگو خونت دوربین داره

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به نظرم پرستار بگیر و دوربین بزار شاید اولش یکم هزینه کنی اما خیالت راحته  بچه ها زود بزرگ‌میش ...

خب از اون ور چهار پنج تومن هزینه دوربین میشه بعد من مستعجرم چجوری دوربین بزارم 

2731

به هر حال اینکه بچه هشت ماهه توی سن حساسی هست و شروع اضطراب جداییه رو نمیشه نادیده گرفت اما یه وقتی تو میگی من غذا ندارم بدم این بچه بخوره باید براش غذا جور کنم خب طبیعیه که باید یه جوری زنده بمونی و حالا ارجهیت با مادر بزرگا هست اگر میتونن به خوبی مراقبت کنن و نکته مهم اینه که باید فرد ثابتی باشه هر روز عوض نشه 

ولی اگر بعدا هم میتونی وقتی بچه دو یا سه ساله شد کاری برای خودت پیدا کنی و الان یه جوری میتونی بگذرونی به نیاز بچه که با تو بودنه به عنوان مادر اهمیت بیشتری بده 

همیشه توی زندگی باید قید یه چیزایی رو زد و یه چیزایی بدست آورد این همیشه اتفاق میوفته باید توی هر موقعیتی ببینیم جی مهم تره