2733
2739
عنوان

احساساتی شدم(بیایین اسکرین)🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 32 پست

مبارک باشه🧡

خدا حفظشون کنه🌸

#پرسپولیس_زیباترین_عشق_جهان❤️                                     آغاز و ختم ماجرا لمس تماشای تو بود                                     دیگر فقط تصویر من در مردمک های تو بود                              ناشناس:🌱    https://harfeto.timefriend.net/16537800050671  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مبارک باشه😍انشاالله کنارهم ب هرچی میخواین برسین و خوشبخت باشین.خدا بابای گلتونم حفظ کنه در کنار بقیه باباها ک همگی عشقن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی
2740

ای جانم خدا حفظشون کنه برات ❤️

ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم :)................فاجعه اونجاست که یه نفرو به همه دنیا و آدماش ترجیح میدی ، بعد همون یه نفر ساده ترین چیزها رو به تو ترجیح میده!به قول شاعر : وای بر من، تو همانی که امیدم بودی؟!
بیایین🥲

الهی همییییییشه سایش بالای سرت باشه عزیزم

چقدر خوبه ک پدرت انقدددددر دوست داره 😘😘😘

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب🖤 رفیق اگر دلت خواست برادرِ پرکشیدم رو مهمونِ صلواتت کن🖤🖤🖤
بیایین🥲

خدا حفظشون کنه برات همیشه سایش بالاسرت باشه البته هم سالگرد ازدواجتون مبارک باشه عشقتون پایدار 😍😍😍

آدما شاید تکراری بشن ؛ولی وقتی که برن«دیگه تکرار نمیشن» پس تا هستن قدرشون رو بدونید…
2706