2752
2734
عنوان

شمااز گوشی های htc راضی هستید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 28 پست
من سالهاست اج تی سی چاچا دارم. عاشقشممممم یعنی لمسی اچ تی سی کلا خیلی روونه. ولی خب من سالها پیش خریدم از کیفیت گوشیهای الان خبر ندارم
قیمتی ترین جواهری که میتوانید بر گردنتان بیندازید...دستان فرزندتان است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشنا من داشتم فک میکردم کاش با خودم ببرم حموم ببینم واقعا ضده ابه یا نه جرئت نکردم عصر همون روز نسکافه داغ چپ شد روش تازه تو گارد خودش بود قاپ پشتیشو برداشته بودم هیییچییش نشد
لـبـخـ:)ـنـد مـی زنـم کـسـی نـمـی دانـد در دلـم چـه مـی گـذرد ! مـی دانـی؟ ادای ِ آدم هـای ِ قـوی را درآوردن درد دارد ! [ایـسـتـادن پـای ِ دیـوانـگـی هــایــت ، درد دارد !] [×زنــــدگــــی درد دارد ... !×] ฯคŞค๓iຖ
ولی htc ظاهر گوشیاش قشنگه ب نظرم 😊
لـبـخـ:)ـنـد مـی زنـم کـسـی نـمـی دانـد در دلـم چـه مـی گـذرد ! مـی دانـی؟ ادای ِ آدم هـای ِ قـوی را درآوردن درد دارد ! [ایـسـتـادن پـای ِ دیـوانـگـی هــایــت ، درد دارد !] [×زنــــدگــــی درد دارد ... !×] ฯคŞค๓iຖ
اره الان این مدل خوشگله. من نمیدونم چرا هیچ وقت سامسونگ دوست نداشتم تو mobile.irنظر کاربراش خوب بود اما نمیدوم واقعیه یا نه؟
من مامان یه دونه پهلوون کوچولو شدم.خدایا شکرت میشه واسه مامان شدن دوستام دعاکنید ویه صلوات بفرستید؟ [smiley]s/sm_57.gif[/smiley]
گاردشو سفید گرفته بودم خیییلی کثیف شد برداشتم😊خدارو شکر پشتش یه جوریه خش نمیوفته بدون گارد استفاده میکنم فعلا
eli نظرا فرق داره دیگ گوشی سلیقه ای اگ دیدی کاربرا راضی بودن و ظاهر گوشی ب دلت نشسته دست دست نکن
اتفاقا یه چیزی بخر فندقت بزگ شد برداشت هی بهش ور رفت پرتش کرد تو درو دیوار دلت نسوزه
من اچ تی سی دیزایر 816 دارم خیلی راضیم
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»