2733
2734
عنوان

شما رفتین بیرون و تفریح؟

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 34 پست
برو خداروشکر کن ک قرار نیست منطق بخونی دیوونه شدم😐

فلسفه ۲ رو بخونی جیغ میزنی

لا اکراه فی الدین دوست عزیز!🔴اگه آرمی هستی ،توی تاپیک هام نظر نده یا پست هام رو ریپ نزن ☺ entj عشق شیرکاکائو😌🤞🏻اوتاکو هستمم*باکا🤭 •پاترهدم• اسمم آیدا💃🏼                                                                
الان از سره کار اومدم.  فردا هم همین طوره. هیچ تفریحی ندارم.  هر چی کار میکنم میدم اجاره خ ...

خداروشکر کن کار داری...خاله شوهرم صابخونه ش گفته باید پاشی ن کاری داره ن چیزی 

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما دوهفته پیشها رو رفتیم جمعه ها گردش دیگه این هفته نمیریم ....کیک درست کردم آبمونم قطع شده...پسرمم وخودمم داره آتیش میسوزونه....شوهرم در راهه میاد خونمون....

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

ن

خونمم

خ‍‌ودت‍‌و پ‍‌ی‍‌دا ک‍‌ن‍‌‍ی خ‍‌ی‍‍‌ل‍‌ی‍‌ارو گ‍‌م م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی ای‍‌ن ش‍‌روعِ یہ م‍‌س‍‌ی‍‌ر ط‍‌ول‍‌ان‍‌ی‍ہ کہ ت‍‌ه‍‌ش ق‍‌ش‍‌ن‍‌گہ -! 🤍🩹
2731

انشاله حاجت روا بشی

من و دخترم از ساعت ۴ تا ۸ تو اتاق گیر کرده بودیم تا شوهرم از سرکار اومد نجاتمون داد 

اینم تفریح آخر هفته ما😬

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
الان از سره کار اومدم.  فردا هم همین طوره. هیچ تفریحی ندارم.  هر چی کار میکنم میدم اجاره خ ...

چند میدی

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2740
فلسفه ۲ رو بخونی جیغ میزنی

نترسونم😂😔

چون از اول نخوندم الان یکم سختمه درس سختی نیست اما پیچیده است مغز آدم ارور میده😔😂

همه رو می‌بخشم به جز اونی که تو بچگیام وقتی قهر میکردم شام نمیخوردم می‌گفت:ولش کنین حتماً گشنش نیست:)
120 رهن ماهی 2500

یاخدا....مگه تنهاییخودت میدی...ما ۴تومن دادیم ماهی ۱۶۰۰....خونه ۱۶۰متری ....البته ماه دیگه خالی میکنیم ....

2706