2297
2330
عنوان

سوخته تر از نسل ما هست؟

185 بازدید | 33 پست

از سال دیگه دانش آموزان ،گوگولی مگولی ها فقط درس اختصاصی امتحان میدن 

دوبار تو سال کنکور  دارن،هر نتیجه بهتر بود اون حساب میشه 

فقط ما باید زیر عربی و آرایه ها و تطابق شعر و ریدبنگ و کلوز تست پاره می‌شدیم😂😂😂😁😁😁😁

یعنی چی فقط تخصصی ها رو امتحان میدن؟

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

تازه براشون بدترم هست 

چاو رهه‌ش☪️دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱  بزرگترین رویای من نواختن ویولنه 🎻 ئَه‌وَنده‌ دل‌په‌رم پیم خوشه بگریم ! که‌ فرمیسک و هناسه‌یش مرهه‌میکه..💫..
2051

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️💔💔

نفسم ب نفست بنده اهورای مامان❤خدایا خودت کمکم کن زندگیمو بتونم بسازم🤲🏻اونایی ک صلوات میخواین من واس همتون صلوات میفرسم فقط حال ندارم اعلام کنم😁

هر چی بیشتر میره جلو زندگی برای نسل بعد سخت تر میشه نگاه سطحی نداشته باشید 

مستقل بودن و بی نیاز بودن به آقایون بهترین حس دنیاست آدمای قوی فقط یه بار بهت فرصت میدن اگه قدر بدونی برات بهترین میشن اما اگه بد بشی حکم گل ته کفششونو داری
تازه براشون بوترم هست 

چی تر؟🙄

مستقل بودن و بی نیاز بودن به آقایون بهترین حس دنیاست آدمای قوی فقط یه بار بهت فرصت میدن اگه قدر بدونی برات بهترین میشن اما اگه بد بشی حکم گل ته کفششونو داری

فکر نکن چون فقط تخصصی شده کنکور راحت تر میشه 

واقعا نسل سوخته‌ای شدیم

پشت کنکوری هستم   سال اول کم آوردم و تلاش نکردم   حال دلم خوب نیست ، دوست عزیزم از همین الان شروع کن........... هدف:پرستاری    قول میدم مهر‌ماه  ۱۴۰۱دانشجو‌باشم شماهمه‌شاهد‌باشید‌دعاکنید دربیام
چی تر؟🙄

بدتر*

چاو رهه‌ش☪️دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱  بزرگترین رویای من نواختن ویولنه 🎻 ئَه‌وَنده‌ دل‌په‌رم پیم خوشه بگریم ! که‌ فرمیسک و هناسه‌یش مرهه‌میکه..💫..
من سال دهمم میدونم که فقی تخصصی هاست ولی عزیزم ۶۰ درصد معدل تاثیر داره🤦🏻‍♀️

زمانی که شما بخواید کنکور بدید آره ولی ۱۴۰۲ تاثیر ۴۰ درصده

مرسی ک تحلیلتو از دیدن نوک انگشتت گفتی🤕😂

ولی کنکور همه جوره ش بده  مافیاش نابود شه همه راحت شن

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین....آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚💚