2737
2739

بچه ها من کلا اینجوری نیس راه به راه خوشیمو تو مجازی جار بزنم ولی یه وقت تولدی چیزی بگیریم استوری میکنم یه قسمت هاییش رو مثل تموم ادما

دایی همسرم تو فروردین به دلیل بیماری فوت شدن،تولد دخترم خرداد ماه بود و ۵۰و چند روز از فوت ایشون گذشته بود،اقا ما هم نه اینکه بزن و برقص کنیم یا تولد انچنانی بگیریم یه کیک گرفتیم تن دخترم لباس خوب پوشوندم (سه سالشه) یه جشن خانوادگی گرفتیم،بعد جایی که دخترم کیکو برید ما همه دست زدیم (فقط دست)،بعد من این فیلمو استوری کردم 

حالا فلانی و تلانی و ممد کچل و اصغر جیشو ناراحت شدن چرا همسر من تو فیلم دست زده!!!!!میگن چرا دست زده وقتی عزا داره!! ما بخاطرشون منتی هم نیس وظیفه بوده  تا ۵ روز بعد ۴۰ سیاه نگه داشتیم،۴۰دیگه تموم شده دایی شونم جوان ناکام نبوده که سال بخوایم نگه داریم،از طرفی هم یه دست ساده بوده جنجال بپا کردن نداره

حق دارن ناراحت شن؟؟؟؟؟

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن چ حقی

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2738
جالب اینجاست  یه طایعه هم زدن منو بلاک کردن و هرجا نشستن بد گفتن😐

بهتر اصلا استوریت نزار ببینن محلشون نده

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
حق با شماست.غم و شادی برادرن نمیشه که زندکی نکرد بخاطر فوت کسی

ببین اگه قبل ۴۰ اینکارو میکردم نشانه بیشعوری من بود بی شک ولی نزدیک دو ماه گذشته والا زن و بچه طرف هی جک و فلان استوری میکنن نظرم اینه اینا فقط از این پرن که به قول کاربر قبلی من چرا دعوتشون نکردم،منم گفتم عزادارید دیگه @!!!

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
۴۰ تموم بشه هر کار دوست داری بکن مگر جوان ناکام باشه که اونوقت برای جشن و سرور اجازه بکیر

پس دیگه حرفی نمیمونه،گو اینکه شماهیچ گونه بی احترامی نکردین و اونان که دنبال حاشیه هستن،،،تولدت گل دخترتم مبارکه

2706