2777
2789
سلام من امروز این تایپیک رو دیدم خیلی برات خوشحالم بچه شور زندگی امیدوارم به بچه سالم وصالح خدا به تو و همه کسانی که از این نعمت بی نصیبن بده هروقت دوباره پابوس آقا رفتین همه مارک یاد کن که همه حاجت رو بشن
من و بابا وابجی خانم بیصبرانه منتظرتیم.....خدایا شکرت بابت هدیه ی با ارزشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی منم ساکن قمم اما کمی بی معرفت که کم به بی بی سرمیزنه اگه دوباره رفتم حرم حتما همه دوستان رو یاد میکنم ایشالا قسمت بشه بریم پا بوس امام رضا
من و بابا وابجی خانم بیصبرانه منتظرتیم.....خدایا شکرت بابت هدیه ی با ارزشت
سلام دلتا جون بهت تبریک میگم منم ماه رمضون مشهد بودم و از امام رضا خواستم به همه منتظرا نینی بده به منم بده هنوز منتظرم التماس دعا
اللهم صلی علیٰ علیِ بْنِ موسَی الرِضَا المرتضیٰ الاِمامِ اتَّقیِ النَّقی و حُجَّتکَ عَلیٰ مَنْ فَوقِ الاَرض و مَن تَحتَ الثَّریٰ الصِّدیقِ الشَّهید صَلاةً کَثیرةً تامَّةً زاکیةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفاً کَأَفْضَلَ ما صَلَّیْتَ عَلیٰ أَحَدٍ مِن اَوْلیائِک
سلام به همه ی دوستان خانوما اومدم بگم نی نی منو که امام رضا دادن دختر شد دخترم به لطف و توجه حضرت رضا ع روز ١٦ شهریور سال ٩٣ دقیقا روز میلاد امام رضا ع با زایمان طبیعی به دنیا اومد. به امید اینکه همه ی منتظرا حاجتروا بشن. دیروز دخترم ١١ ماهه شد و یکماه دیگه تولد یکسالگیش رو روز میلاد امام رئوفم میگیرم ممنونم از محبتاتون التماس دعا
اگر برهنگی تمدن است،پس حیوانات از همه متمدن ترند! "شهیدمطهری"
من تا این تاپیک رو خوندم زنگ زدم به حرم امام رضاااااا تا وصل شد سلام دادم اشک ریختم برای چشن انتظارا دعا کردم بعد خودم یهوووو یکی بلند گفت صلواااااااااات همه یهو صلوات فرستادن تنم لرزید..... ان شاءالله که خیره
خدایاااااا من میدونم که میشه....من به معجزه ات ایمان دارم

ایشالا من که الان چن روزه بدجور گرفتار شدم اصلا احساس میکنم صدای گریه هامو ناله هامو کسی نمیشنوه دیگه خسته شدم حس میکنم خدام تنهام گزاشته مگه من ازش چی می خوام؟یه معجزه کوچولو😔😭ترو به امام زمان دعام کنین منم لایق باشم دعاتون میکنم من بدجور گرفتارم شاید خدا صدای شمارو شنید 

ممنونم عزیزان من قبلا هم از اقا حاجت گرفتم خیلی امام رضایی هستم دیوووووووووووووووونشم

عزیزم برای من دعا کن و از امام رضا ع بخاه حاجت منم بده.

خیلی نیاز دارم که یه بچه داشنه باشم.تنهاو غریبم 

دعا کن منم این ماه نینی بیاد تو دلم انشاءالله

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.
من تا این تاپیک رو خوندم زنگ زدم به حرم امام رضاااااا تا وصل شد سلام دادم اشک ریختم برای چشن انتظارا ...

عزیزم قبول باشه.

بی زحمت شمارشو میذاری؟

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.

منم از ايام محرمه که خيلي امام رضايي شدم فداي آقا بشم 

تو حرمش عقد کرديم 

من خيلي بچه ميخاستم خيلي گريه زاري التماس

همش غصه ميخوردم درمان 

تا اينکه همين محرم با کاروان زيارتي رفتيم حرم

از اون موقع به بعد امام قشنگم و شناختم شناختن ب معناي واقعي از ته دل 

و گفتم يا امام رضا زائرت و دست خالي برنگردون

از اون موقعه من اصلا غصه نميخورم آروم شدم 

هنوز نداده ولي مطئنم ميده  

2801