2737
2739

اگه خواستگاری رسمی از خواهرتون کرده و دوست نبودن وحسی بینشون نبوده و خواهرتون و خونوادتون این مسئله رو قبول میکنن و مشکلی ندارن  اره البته به شرطی ک واقعا  پسر خوبی باشه

اگه حتی یک ذره حس بین خواهرتون و ایشون بوده نه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلامیتونین با این موضوع کنار بیاین  که کسی که اومده خواستگاری خواهرتون و جواب نه شنیده از طرف ...

ببین عزیزم این چیزا بستگی به شرایط داره به فرهنگ‌خونواده و....  الان همه میگن نه 

باز بستگی به شرایط داره 

2731

خیر

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡

خواستگار دختر خالم بود بعد خواهر دختر خالم عاشقش شد اومد خواستگاری این‌یکی خواهر خانواده.بعد چندسال زندگی فهمیدن مَرده با اون خواهره که اول رفته خواستگاریش رابطه دارن حتی رابطه نامشروع 

این کاربری برای دو نفره
2740
دامادمون برای خواهرم خواستگاری کرد ردش کردیم چندسال بعدش برای یه خواهر دیگم خواستگاری کرد قبول کردیم ...

پ اولش مشکلش چی بود ردش کردین😂😂😂😐

{یک عدد ارمی هستم: ارتش بی تی اس انجا و اینجا و همجا}  بیایید به عقاید هم احترام بزاریم و بخاطر داشتن عقاید متفاوت با هم بحث نکنیم؛هم بخاطر سلامت ذهن خودمون هم احترام به عقاید♡
2706