2737
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459475 بازدید | 59480 پست
سلام والا چی بگم تاچند وقت پیش که خیلی کم چون سامین خیلی اذیت میکرد شبا روژام من کسل بودم و کارای خو ...

چجور میری بیرون سامینو چیکار میکنی؟ من اسیررر شدممم 

یه مادر
عزیزم یه راهکار بهت میگم ولی شاید خیلی اصولی باشه... واسه داداشم یکم سر شیشه رو آب قندی میکردیم که ش ...

😂😂😂این راهم رفتم نمیگیره نگام میکنه میخنده میجوه سز شیشه رو

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واااای خدا 😍😍😍😍 حالا من یعنی لازمه برم دکتر آخه هیچ علائمی ندارم که دکتر برام سونو بنویسه یا لا ...

🥰🥰 

تولدمون ۱۰ روز فاصله داره 🙃🙃 

میخوای برو دکتر ببین چی میگه 

اگه مشکلی نداری پس لازم نیست 

دکترمن معتقد بود تو دوران بارداری ۳ تا غربالگری هست 

اولی ۱۱ هفته تا ۱۴ هفته ان تی 

دومی ۱۷ هفته تا ۱۹ هفته آنومالی 

سومی ۲۸ هفته آنومالی دوم ( توی این سونو از نظر قلب و رگ و جفت و سلامتی کامل میشه گفت چک شد) 

یدونه هم سونو تو ۳۵ هفته نوشته بود 

اونم برای وزن و وضعیت قرار گرفتن جنین بود که قسمت نشد برم

✍️ : پشت تمام آرزوهایم خدا ایستاده است…
یکی به من بگه از کی زندگی روال عادی می گیره من از روزی که نرفتم سر کار  از ماشین استفاده نکردم ...

وضع هممون همینطووووووره بخدا

من حس اسیر زندانی بهم دس داده

یه مادر
2728
خانما معدم دردمیکنه ترشی خوردم دردش شروع شد چیکارکنم بچه هم بعضی وفتا خودشو یه جا جمع میکنه مشکلی نب ...

کسی جواب منو نمیدونه

درتاریخ۱۴۰۱/۱۰/۱۷    فرشته کوچولوی من زمینی شد خیلی دوستت دارم دخترم😍😍یه صلوات میفرستین برا سلامتی دخترم ممنون😘
دقیقا واقعیته 👍🤦  سحر واسه چی میخوای شیشه شیر بگیره ؟!  مگه شیر خودتو نمیدی؟  ...

اخه اینجورب همش بهم وصله 

گفتم حالا یا شیر خودمو بدوشم براش یا شیر خشک در حد یه ساعت دو ساعت نباشم اذیت نشه 

اونروز رفتم خرید کوفتم شد بدو بدو و استرس 

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
😂😂😂این راهم رفتم نمیگیره نگام میکنه میخنده میجوه سز شیشه رو

وروجک شیطون 😘😘😘😘😘

دقیقا چند وقتشه... بچه ها رودیگه نمیشه گول زد.... گول زدن مال قدیم بود.... الان گولمون میزنن... 

بهش آبمیوه بده 

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
2738
کسی جواب منو نمیدونه

والا من ترشی زیاد میخوردم مشکلی نبود . معدمم درد نمی گرفت عزیز. دلم میخاد کمکت کنم ولی نمیدونم چی بگم . بچه اگر تکون میخوره فکر نکنم چیزی باشه برای درد معدتم عرق نعنا بخور ببین بهتر نمیشی

چجور میری بیرون سامینو چیکار میکنی؟ من اسیررر شدممم 

میدم شوهرم نگه میداره 

یا میرم خونه مامانم مامانم نکه میداره 

میخابونمش بعد میرم 

هرچند تند تند میرمو با استرس ولی همینم غنیمته

وروجک شیطون 😘😘😘😘😘 دقیقا چند وقتشه... بچه ها رودیگه نمیشه گول زد.... گول زدن مال قدیم بود.... ا ...

سه ماه و بیست و یک روزشه نمیشه الان ابمیوه داد که

خانما معدم دردمیکنه ترشی خوردم دردش شروع شد چیکارکنم بچه هم بعضی وفتا خودشو یه جا جمع میکنه مشکلی نب ...

معده منم اوضاش دااااغوووووون بود همه میگفتن حتما بچت موهاش زیاده( حرفای قدیمیااا) واقعا اینجوره الان دخترم ۴ ماهش کامل نشده براش میبندم قشنگ😁😁

یه مادر
🥰🥰  تولدمون ۱۰ روز فاصله داره 🙃🙃  میخوای برو دکتر ببین چی میگه  اگه مشکل ...

نمیدونستم خوب شد گفتی مرسی.....این هفته که هیچی باید هفته بعد برم حتما یسر دکتر.... آخه قبل اینکه بخوام برم شیراز باید یه دکتر برم گفتم اگه لازم نباشه تا اون موقع نرم... 31 هفته باید برم 

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
میدم شوهرم نگه میداره  یا میرم خونه مامانم مامانم نکه میداره  میخابونمش بعد میرم  ...

من شوهرم نیس اصن کلا خونه نشینممممم

سحر بگو ببینم سلینو بیشتر دوس داری یا سامین؟

یه مادر
2706