2752
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459833 بازدید | 59488 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشالله به سلامتی عزیزم یه زایمان خوب و راحت داشته باشی آقا سامین رو به سلانت بغل بگیری   &nbs ...

سلامت باشی عزیزم 

ازمایشگاهی؟ 

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
حالا خوبه سزارینی منم میخوام کاری کنم سزارین بشم

چه کاری مثلا

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2731
سلام ب همگی ببخشید منو تازه دیروز عصر مرخص شدم از گیسو نگم براتون ک دو روز نبودم بچم تا منو دید جوری ...

سلاااااام

مبارک باشه قدم گل پسرت زیر سایه پدر مادر بزرگ‌بشه

ای جاااانم گیسو چه دلتنگی کرده 

دارم‌ آماده میشم برم اومدم‌ببینم نیلوفر از خودش خبر نداده بعد برم

نه ولی الناز اومد کفت خوبه 

ارغوانم که انکار لکه بینی کرفته

زیر میزی بهش میدم😂😉 خداکنه اون موقع بریچ باشه سزارین شم تحمل درد طبیعی و ندارم بهش فک میکنم نفس ...

اکه اینقدر برات سخته ازالان به فکر باش دم زایمان دستت نمونه تو پوست گردو

اکه اینقدر برات سخته ازالان به فکر باش دم زایمان دستت نمونه تو پوست گردو

اره خیلی میترسم تحمل درد پریود و نداشتم وقتی پریود میشدم همه میفهمیدن

زایمان که بماند....

ط قـــرار منــــے مݩن بیـــ قرار تو💕💍💐

سلام صبح تون بخیرر و تننتون سالم نی نی هاتون پرجنب و جوش 😘😘🌹

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
نه ولی الناز اومد کفت خوبه  ارغوانم که انکار لکه بینی کرفته

دیروز غوغا شده تاپیک

ان شالله که واسه ارغوان جدی نباشه فعلا زوده یه کم

ولی نیلوفر تا الان یا زایمان کرده یا داره آماده میشه بره عمل

2706