2733
2734
اگه مهمه مانتو نپوش لباس مناسب بپوش و اینترنتی خرید نکن

یه کرم پودر خوب بهم معرفی کن 

چه قیمته 

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات

میشه لایک کنید

درسته بازی خوبه ولی نه با قلب کسی من تو رو آرزو کردم خدا دادت به اون یکی همه میگن تو با عشقت بی رحمی ....                                                                                                                                         در آرزو مرگ انتظار عزرائیل را میکشم ............

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مانتو تن خورش خیلی مهمه حضوری بخری بهتره

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات
2731

گذاشتی بلایک حوصله موندن ندارم

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد

بزار دیگ دو ساعته 😶😶😶😶

چهار ساله منتظرم دوتا سقط داشتم یازده ماهه اقدامم بعد از سقط دومم🥺💔۱۴۰۱/۳/۲۶ بی بی چکم مثبت شد خدایا شکررررت �♥️🥺خدایا خودت مواظب نی نی کوچولوم باش💙دوستان هر کی امضام میبینه دعا کنه برام 🥺💖
دومی قشنگتره 

کدوم 😶😶😶

چهار ساله منتظرم دوتا سقط داشتم یازده ماهه اقدامم بعد از سقط دومم🥺💔۱۴۰۱/۳/۲۶ بی بی چکم مثبت شد خدایا شکررررت �♥️🥺خدایا خودت مواظب نی نی کوچولوم باش💙دوستان هر کی امضام میبینه دعا کنه برام 🥺💖
2706