2733
2734
شما حرمت رو شکستی نباید به رو خودت می اوردی.... چرا واتساپشو چک کردی خودت بیشتر اذیت شدی‌‌‌...حالا ف ...

عزیزم چطوری میخوای با این حال ساکت بمونم؟؟ یعنی‌میزاشتم امروز بره کاراشو بکنه؟ خودم مریض شدم چی؟؟ یعنی بره پیش این ج.ن.ده ها کارشو بکنه بشینه پیشم؟؟؟  من اصلا نمیتونم خیانتو تحمل کنم. چک کردم هم اتفاقی بود ..حتی چک نمیکردم یه روزی میفهمدیم..

..
عزیزم زیاد خودتو ناراحت نکن بارداری برات ضررداره..بعدش حالا اون یه اشتباهی ازش سرزده شما زیادش نکن ب ...

اره ولی اگه برا کنجکاوی نبود چی.. اگه‌واقعا میخواست بره چی.. پس‌چرا براشون فرستاده زود جواب بده؟

..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهرت چی گفت؟ابرازپشیمونی نکرد؟

نمیدونم فقط میگفت اجازه نداری بری خونه پدرت. من همش میگفتم نمیخوام ببینمت دیگه. بعد گفت زایمان کن و برو.. بعدشم رفت بیرون.. دوبار به مامانش زنگ زد که کجایید کی خونمونه 

..
عزیزم چطوری میخوای با این حال ساکت بمونم؟؟ یعنی‌میزاشتم امروز بره کاراشو بکنه؟ خودم مریض شدم چی؟؟ یع ...

نه بابا نمیرفت الکی اونارو سرکار گذاشته ببخشید وجودش رو نداره اگر داشت هر روز مزاحم تو نمیشد که😁

2728
نه بابا نمیرفت الکی اونارو سرکار گذاشته ببخشید وجودش رو نداره اگر داشت هر روز مزاحم تو نمیشد که😁

اره با دوروز نبودن من رفت پی این کارا.. چقدرم از چشمم افتاد

..
اره میدونم به طلاق نمیرسه. ولی اینقد عصبیم ک گفتم به طلاق برسه هم برسه. داداشش گفت حالا بمون خونمون ...

ببین شیطون گولش زده متاسفانه خانوم که جنس ظریف ترور پاک تری داره هم ممکنه خطا کنه خدارو شکر زود فهمیدی اگر تجربه میکرد دیگه خیلی سخت بود 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
ببین شیطون گولش زده متاسفانه خانوم که جنس ظریف ترور پاک تری داره هم ممکنه خطا کنه خدارو شکر زود فهمی ...

نمیدونم الان دیدم همه چیو پاک کرده چتا. حتی پستای اینستاش نمیدونم چرا

..
نمیدونم الان دیدم همه چیو پاک کرده چتا. حتی پستای اینستاش نمیدونم چرا

پشیمون شده دیگه یکم زیادی گرمه فشار اومده بهش باید حواست بهش باشه یجورایی زیادی گرمه 

ولی چون زایملنت نزدیکه خیلی زمان خوبی فهمیدی 

چون تو سرت گرم زایمان میشد حتما یه کاری میکرد

فعلا بترسونش

زود نبخش

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
2738
پشیمون شده دیگه یکم زیادی گرمه فشار اومده بهش باید حواست بهش باشه یجورایی زیادی گرمه  ولی چون ...

فعلا میخوام بترسونمش. واقعا توشوک موندم ازش.. هنوز نمیدونم چکار کنم اصلا

..
فعلا میخوام بترسونمش. واقعا توشوک موندم ازش.. هنوز نمیدونم چکار کنم اصلا

بهش بگو فکرکردی اینقدر نادونم که بذارم برم قشنگ بارم رو زمین گذاشتم مستقیم میرم خونه بابام تو هم بمون با این بچه ات که لنگه خودت تربیتش کنی...

تو این چند روزم خیلی خونسرد باش نتونه بفهمه میخوای چه کار کنی‌. 

تو بیمارستانم که اومد تنها در صورتی ک گفت غلط کردم میگی بخاطر بچه بی گناهی که متولد شده میام اما از گل نازکتر بشنوم ودست از پا خطا کنی گذاشتم رفتم. (اصلا نذاری خونوادت بفهمن) خدایی نکرده خدایی نکرده خدایی نکرده به هر دلیلی گفتن بچه بمونه بیمارستان حتما برو خونه مامانت اون چند روز رو

بهش بگو فکرکردی اینقدر نادونم که بذارم برم قشنگ بارم رو زمین گذاشتم مستقیم میرم خونه بابام تو هم بمو ...

منظورت چیو خونوادم نفهمن؟؟ منظورت چند روز بعد زایمان‌برم خونه مامانم با بچم؟؟

..
بهش بگو فکرکردی اینقدر نادونم که بذارم برم قشنگ بارم رو زمین گذاشتم مستقیم میرم خونه بابام تو هم بمو ...

بخدا خواستم برم لباسمو لباس بچه رو اماده کردم. ولی مادرش خیلی باهام حرف زد و داداشش هم گفت فعلا بمون نرو. بخاطر اونا گفتم تازایمان بمونم. منی که دوس داشتم ۲۴ ساعت پیشم بمونه الان حتی خوشم نمیاد تو حیاط باهاش روبه رو بشم

..
2706