2752
2734
عنوان

تفلکی این بچه های نازی که ماماناشون برای لایک انقدر التماس میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 112 پست
کاملا موافقم....من کلا با این جور مسابقه ها مخالفم....آخه مسابقه بر سر چی؟؟؟!!!!

اتفاقا دیروز رفتم تو تاپیک اصلی که عکس بچه ها رو گذاشتند ... عکس همشون رو دیدم ...واقعا همه زیبا و معصوم بودند... انگار رفتی تو گلستان و میخوای زیباترین گل رو انتخاب کنی...مگه میشه؟؟!!!

الان که بچه ها کوچکند و خبر ندارند تو چه مسابقه نابرابری شرکت داده شده اند ولی اگه قرار باشه این شیوه توسط بزرگترها ادامه پیدا کنه ، بچه زمانی که عقلش برسه معیارهاش همه ظاهری خواهد شد و ....
yesterday you said tomorrow....just do it
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه نه خبر داره ، نه ما میدونیم که در آینده موافق این مسابقه ها هست یا نه و نه میدونیم چه تاثیرى روش میذاریم
به نظرم اصلا این مسابقه ها درست نیست
حتى در مورد توانایى ها هم هر بچه اى رو باید با خودش سنجید یعنى چقدر پیشرفت کرده نسبت به گذشته ... دیگه ظاهر که جاى خود داره
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
مامان جوجو منم مادرم بیا منو روشن کن برنده شدن توی این مسابقات مثلا چی رو ثابت می کنه؟
به چی می رسین با این معرفی و تبلیغات و مسابقات؟
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
خیلی موافقم این چه کاری من خودم بچه دارم صد سال این کارو باهاش نمی کنم بچه ها همشون قشنگن و معصوم تو همه تایپیکا می یان التماس می کنن
کودکی ام را دوست داشتم،روزهایی که به جای دلم سر زانوهایم زخمی بود.................
همینکه حرف میزنى بهت میگن همش که نباید تاپیک مادرشوهر باشه :O
از نظر من که این وارد کردن بچه به مسابقه خوشگلى و نانازى هم دست کمى از بازى قدیمى مادرشوهر و قوم شوهر نداره!
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟