2733
2739
عنوان

برس حرارتی یا سشوار برسی بخرم کدوم بهتره تورو خدا راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 19 پست
ببین من موهام نه فره نه لخت نه حالت دار معلوم نیست چیه  فقط رنگ میکنم یکم بد وامیسته با برس حر ...

اره منم بیشتر نظرم به سشوار برسیه ،موهای منم مثل موهاته از رنگ کردن یکم خشک شده

خودم خواستم و همین عالیه 🥰عضو گروه سبز تاپیک لاغری  ... شروع کالری شماری ۱۴۰۰/۱۰/۶ با وزن ۷۹ و قد ۱۵۷ ...هدف اول ۷۵ ...هدف دوم ۷۰ ...و هدف سوم ۶۵🤩 🤩🤩🤩🤩🤩🤩شروع کاهش👈 ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ وزن ۷۶ 😍💖💚💫💥🤍💢💥       ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ وزن ۷۵/۴۰۰ 🥰درحال نزدیک شدن به هدف اول .      ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ وزن ۷۲ 🤩در حال نزدیک شدن به هدف دووووم .امروز ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ وزن ۷۰ به هدف دوم رسیدم 🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سشوار عالیه حالت موهارو قشنک میکنه برس فقد لخت میکنه

منظورت سشوار برسیه ،اگه دهری چه مارکی خوبه ،پاناسونیک خوبه؟

خودم خواستم و همین عالیه 🥰عضو گروه سبز تاپیک لاغری  ... شروع کالری شماری ۱۴۰۰/۱۰/۶ با وزن ۷۹ و قد ۱۵۷ ...هدف اول ۷۵ ...هدف دوم ۷۰ ...و هدف سوم ۶۵🤩 🤩🤩🤩🤩🤩🤩شروع کاهش👈 ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ وزن ۷۶ 😍💖💚💫💥🤍💢💥       ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ وزن ۷۵/۴۰۰ 🥰درحال نزدیک شدن به هدف اول .      ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ وزن ۷۲ 🤩در حال نزدیک شدن به هدف دووووم .امروز ۱۴۰۰/۱۲/۲۱ وزن ۷۰ به هدف دوم رسیدم 🤩
من با برس معمولی و سشوار موهام صاف میشه خب با برس حرارتی هم فکر کنم باید بشه نه؟ من موهام نرمه و فقط ...

نمیدونم بستگی داره به مارکش

من جیمی دارم. موهام هم حالت دار اما وزه . تاثیر هم که میزاره بعد نیم ساعت دوباره میشه همون قبلی

اگه خریدی اصلا سمت جیمی نرو 

2731