2737
2734
سلام عزیزان .بچه من سه ماهشه.اولا کامل گردن نگرفته هنوز لق میزنه دوما هنوز دستش رو مشت میکنه حالتی که دستش مشته و انگشت شصتش بین انگشتها قرار میگیره.تو یه برنامه دیدم می.فت اگه تا 4ماهگی بچه ها دستشون هنوز مشت باشه و این شکلی باشه مشکل دارن.من چون بچه اولم فلج مغژیه واسه همین نگران این نی نی دوم هستم..اگه میدونید یا از کسی پرسیدید به من هم بگید....
اللهم العجل لولیک الفرج.برای سلامتی امام زمان صلوات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند تا دکتر بردم .ولی باز نگرانم میخواستم ببینم نی نی های شما تا چند ماهگی دستشون حالت مشت بود.البته بعضی اوقات مشت میکنه
اللهم العجل لولیک الفرج.برای سلامتی امام زمان صلوات
2731
عزیزم پسر منم تا ۳ماهگی این رفلکس مشت کردنو داشت مطعن باش تا ۱ماه دیگه درست میشه میشه یه سوالبپرسم ،علاعم بچه اولتون چیا بود که متوجه فلج مغزی شدین و علتش چی بود؟
2740
سلام به همگی ،سهیلا جون پسر من تا 6 ماهگی دستاش مشت بود و به طرف اسباب بازی دراز نمیکرد و بعد از شش ماهگی مشتش کم کم باز شد ، البته پسرم تشنج میکنه و دکتر گفته تأخیر تکاملی داره .
أَمَّنْ یُجیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوءَ
سلام نینی جان بهترین راه برای از بین بردن رفلکس نوازدی ماساژ هستش برای مشت کردن دست هم بهترین ماساژ ...شوک آب هستش یعنی دستشو اول بذار دو آب گرمم سه ثانیه بعد بذار تو آب سرد البته نینیت کوجولوهه وباید یکی کمکمت کنه
مامانیه مهربون امضامو که دیدی واسه سلامتی پسر کوچولوم امن یجیب بخون...خواهش میکنم😔😔

سلام عزیزم..مشکل بچه برطرف شد؟؟الحمدلله این سالم بود؟؟اخه دختر من نارسه.همین مشکلووداره.تازه رفته تو چهارماه.البته سن واقعیش رفته تو سه ماه‌ولی هنوز دستاش نشون.اعصابم خرابه.. تورو خدا هر چی میدونید بگید واسم