2737
2739

من تکنسین الکترونیکم حقوقم وزارت کاره که ۶ میلیون تومان

خیلی اهداف و ارزو دارم که با درامد زیاد براورده میش بنظرتون برم تو کارای ارایشگاهی خوبه؟

خودم رو خیلی دوست دارم🌼

در کنار شغلت بنظرم یاد بگیر و انجام بده 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شغل فعلیتو کنار نذار 

مژه کاری رو در کنارش شروع کن وقتی به جایی رسیدی که به صورت پاره وقت درامدت با الانت یکی شد شغل فعلیتو کنار بزار و مژه کاری رو ادامه بده

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
شغل فعلیتو کنار نذار  مژه کاری رو در کنارش شروع کن وقتی به جایی رسیدی که به صورت پاره وقت درام ...

برای رفتن کلاس ها به یک هفته مرخصی احتیاج دارم کلاسا ۵ جلسس باید مرخصی بگیرم و برم سرکلاسا

خودم رو خیلی دوست دارم🌼
2738
کل روز تو کارخونم تا ساعت ۶ وقتی میام به شدت خستم  اصلا نمیفهمم چطوری دارم زندگی میکنم

واقعا سخته 

ولی سعی کنید تو تابستون که روزا طولانیه عصرش برید یاد بگیرید 

اگه دیدید درآمدش خوبه و خوب یاد گرفتید بهش جدی تر فکر کنید 

گفته بودی درد دل کن گاه با هم صحبتی..‌. کو رفیق راز داری؟ کو دل پر طاقتی؟
برای رفتن کلاس ها به یک هفته مرخصی احتیاج دارم کلاسا ۵ جلسس باید مرخصی بگیرم و برم سرکلاسا

مرخصی بهت نمیدن؟ 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸