2737
2734
عنوان

چجوری خوابمو درست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 46 پست
من یه ساعت هایی رو باید توی گروهی آنلاین باشم(آموزشی) و برم دنبال عکس و متن توی کانال بذارم(فروش) ...

به نظرم الان مغزت خسته هست و تمرکزت برای کمک به خودت پایینه الان چند ساعتی بخواب اگه دوست داشتی وقتی بیدار شدی بیا اینجا با همدیگه درستش میکنیم 

اون ساعتهای آنلاین حتما لازمه بعد از ۱۲ شب باشه؟

خیلی مهمه کاری که ازمون میخوان سر همون ساعت ها بفرستیم معمولا از ساعت ۱ ظهر تا قبل از ۳ ظهر وقت هست (آنلاین بودن تو گروه)

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم الان مغزت خسته هست و تمرکزت برای کمک به خودت پایینه الان چند ساعتی بخواب اگه دوست داشتی وقتی ...

بله درسته خستم

حوصله م هم سر رفت از ساعت ۴  میخواستم بخوابم ولی خوابم نمی‌بره

پدرو مادرم عزیزم بزرگترین و ارزشمند ترین نعمتهای زندگیم خدارو شکر بابت بودنتان و سلامتیتون 😍🍀💚 تنتون همیشه سلامت 
2731
بله درسته خستم حوصله م هم سر رفت از ساعت ۴  میخواستم بخوابم ولی خوابم نمی‌بره

الان فکر کن باتری موبایلت تموم شده خاموشش کن بخواب چون اگه دیرتر بخوابی دیرتر بیدار میشی کار امشب سخت میشه ساعتتو کوک کن چهار پنج ساعت دیگه پاشی من بازم میام اینجا تا شما رو درست نکنم بیخیال نمیشم خودم هم مدتی این مشکل را داشتم حل شد

من یه ساعت هایی رو باید توی گروهی آنلاین باشم(آموزشی) و برم دنبال عکس و متن توی کانال بذارم(فروش) ...

شاید باورت نشه ولی من هنوز خوابم نبرده 😑

کلی هم نگران این ساعت هام که باید آنلاین باشم مخصوصا گروه

ساعتی که این پست رو گذاشتم ببین 

۱۲:۸

الان فکر کن باتری موبایلت تموم شده خاموشش کن بخواب چون اگه دیرتر بخوابی دیرتر بیدار میشی کار امشب سخ ...

سلام حالتون چطوره

من ساعت۶ عصر بیدار شدم 

به همه کارایی که اون بالا گفتم(تقریبا)رسیدم

2738

از ساعت ۳ ظهر هر یک ساعت هی بیدار میشدم که ببینم توی گروه پیامی نیست؟

ساعت ۶ دیدم پیام اومده و حتما باید بیدار شم

از ساعت ۳ ظهر هر یک ساعت هی بیدار میشدم که ببینم توی گروه پیامی نیست؟ ساعت ۶ دیدم پیام اومده و حتما ...

الان وظیفه شما اینه که هرچیزی که داخل موبایلته  و اضافه است و فقط به درد دور ریختن سرمایه زمان جوانی شماست دور بریزید بازی ها پیجهای به درد نخور و زمانی و هر چیز دیگه که معتادش شدی و زمانت را به فنا میده چند تا کار مفید بکن و زودتر بخواب موبایل و لبتاپ. ا هم در اتاق دیگری بگزار هر چقدر هم که خوابت نبرد مقاومت کن سراغشون نرو چند ساعت زودتر امشب بخواب تا دو سه شب. دیگه ساعت خوابت عادی بشه فعلا شب بخیر فردا بیا بگو چکار کردی

الان وظیفه شما اینه که هرچیزی که داخل موبایلته  و اضافه است و فقط به درد دور ریختن سرمایه زمان ...

من اینقدر حوصله م سر رفت ساعت ۱۱ ظهر رفتم با مامانم خرید میوه

فکر کنید از ساعت ۴تا ۸ حوصله م سر رفت ک گفتم به نی نی سایت سربزنم

خلاصه که ساعت ۱۲ ظهرخوابم برد

دخترمون خوابیده. خدا را شکر؟

سلام حال شما چطوره امیدوارم عالیه عالی باشید

ممنون بابت پیشنهادتون 

بله پیشرفت کردم 🤭

از ساعت ۱۲ ظهر به ۸ صبح

منم اصلا از گوشی دل نمیکردم تا خودش از دستم ول بشه و خوابم ببره 

امیدوارم بیشتر پیشرفت کنم💖

سلام حال شما چطوره امیدوارم عالیه عالی باشید ممنون بابت پیشنهادتون  بله پیشرفت کردم 🤭 از سا ...

دختر خوب و مهربان سلام چه خبر ؟ سعی کن عصر به بعد چای نسکافه قهوه شکلات این چیزا نخوری امشب چه موقع مبخوابی؟

سلام حال شما چطوره امیدوارم عالیه عالی باشید ممنون بابت پیشنهادتون  بله پیشرفت کردم 🤭 از سا ...

ببین قول بده امشب زودتر بخوابی قراره درستش کنیم همکاری کن شیطون را  لعنت کن وقتت را مجازی نکن و دور نریز  چشماتو ببند حتی اگه خوابت نمیاد  هم ببند دور چشمات گود و سیاه میشه ازبیخوابی

2706