2737
2734
عنوان

کیا خیلی به شوهرشون افتخار میکنن؟🥰🥰ورود انرژی منفی ممنوع⛔⛔⛔

| مشاهده متن کامل بحث + 44909 بازدید | 921 پست
من مهر ماهیم😃مهری ها به ست کردن معروفن حالا الان بهتر شدم رنگای مختلف ست میکنم ولی بچه که بودم تاکی ...

😍😂 آره دوست منم مهرماهی بود 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه گل پسر دارم و تو اقدامم برا دومی🥰 خیلی دوس دارم هر چه زودتر خونواده مون چهارنفره بشه😍 خوشبختیمون تکمیل میشه ان شالله😍🧿ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم🧿♥️بالاخره بی بی چکم در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۲مثبت شد😍 خدا هدیه تولدم رو یه هفته زودتر داد بهم...🥰۱۴۰۳/۱/۲۱ تو سونو ان تی بهم گفتن دخمله😍🫀 خدایا شکرت بابت این نعمت های قشنگی که بهم دادی❤️ بی صبرانه منتظرتیم ماهلین مامان🥹🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤦‍♀️🤦‍♀️پس دیگه کاملا لو رفتم 😂

خخخخ نه آخه نمیشه گف همه رفتارهای یه آدم مربوط به ماه تولدشه، مثلا برادرشوهرم بهمن ماهیه، منم همینطور ، اما اصلا از رفتاراش خوشم نمیاد...گلم میشه بیای تاپیک آخرم نظر بدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه گل پسر دارم و تو اقدامم برا دومی🥰 خیلی دوس دارم هر چه زودتر خونواده مون چهارنفره بشه😍 خوشبختیمون تکمیل میشه ان شالله😍🧿ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم🧿♥️بالاخره بی بی چکم در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۲مثبت شد😍 خدا هدیه تولدم رو یه هفته زودتر داد بهم...🥰۱۴۰۳/۱/۲۱ تو سونو ان تی بهم گفتن دخمله😍🫀 خدایا شکرت بابت این نعمت های قشنگی که بهم دادی❤️ بی صبرانه منتظرتیم ماهلین مامان🥹🤗
خخخخ نه آخه نمیشه گف همه رفتارهای یه آدم مربوط به ماه تولدشه، مثلا برادرشوهرم بهمن ماهیه، منم همینطو ...

آره من دوستام اکثرأ همه مهری بودن تفاوت داریم ولی یه تفاهم های جالبی هم داریم تو چیزایی مثل رنگ و ...

2728
آره من دوستام اکثرأ همه مهری بودن تفاوت داریم ولی یه تفاهم های جالبی هم داریم تو چیزایی مثل رنگ و .. ...

اوهوم همینطوره...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم اینکه حس ما به مسائل مختلف چی باشه از طرز فکر ما نشأت میگیره اینکه یک نفر با یک حرکت از چشم می ...

سلام عزیزم الان پیامتو دیدم مرسی من اونشب دعوا کرده بودم فرداش به تنظیمات کارخانه برگشتم 😆😅