2733
2734
عنوان

این رفتارای زنداداشم یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 62974 بازدید | 366 پست

شاید دنبال یه جای قیمت مناسب و قشنگ هست. گفته شما بلدین... میخواسته ببرین اونجا آنقدر اصرار کرده وگرنه پا میشد میرفت دیگه یا نه؟ 

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل داره به نظرم دوروئه ،پول جهازو کی میده؟

خیلی دوروئه انگار. باباش

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
نه اصلا بحث پول نیس اتفاقا میچسبه به چیزای گرون و گرونشو میخره، پول هم دست خودشه تمام و کمال

شاید خسیسه نمیدونم. شایدم وسواس داره. یه وقت نندازه گردن شما

عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده/ به جز از عشق تو باقی همه فانی دانست
2728
خب فقط در این حد که بهش بگید همه رو یک رنگ بگیره و توی یک سبک بهش بگید وارد جزئیات نشید

اصلا در این حد هم کاری نداریم ما

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
شاید خسیسه نمیدونم. شایدم وسواس داره. یه وقت نندازه گردن شما

خسیس نیس ولی وسواس داره انگار،درمورد انتخاب چیزی مشکل داره، چیزی میخره میاد خونه خوشش نمیاد ازش

2740
شاید دنبال یه جای قیمت مناسب و قشنگ هست. گفته شما بلدین... میخواسته ببرین اونجا آنقدر اصرار کرده وگر ...

کل شهر رو گشتن، از صبح تا ۹شب، دیگه مغازه ای نمونده‌. آخه مشکل اینه که نمیره داخل مغازه. خواهرم میگه فقط حواسش به آینه هاس که بره خودشو ببینه و شالشو مرتب کنه😑

پس نرین باهاش تا قراره بازار میزاره از خونه فرار کنید

آخه خونه ماست

خسیس نیس ولی وسواس داره انگار،درمورد انتخاب چیزی مشکل داره، چیزی میخره میاد خونه خوشش نمیاد ازش

خوب بنظرت بااینکارش میخواد بخشی از جهازو داداشت تقبل کنه؟

♥️هموطنان گلم، نیاکان ما انسانهای شریفی بودند، شما هم دق دلی سختی روزگار را سر افغانها خالی نکنید، باهاشون جوری رفتار کنید که دوست دارید با خودتون تو آمریکا و اروپا اونجوری رفتار بشه♥️خدایا مادرمو قبل از صدسالگیش ازم نگیر، اگر هم برات مقدوره من را مادر یه دختر (ترجیحا چشم سبز) بکن که سه تایی مادر و دختر و مادربزرگ با هم  لذت ببریم.♥️ سلامتی چشم و صورت و پاهامو به تو میسپارم.♥️
همین الان داشت به من و خواهرم میگفت دوس دارم عین خواهر برام نظر بدین خیلی خوشحال میشم و فلان و..... ...

رک باهاش حرف بزنید بگید متوجه شدیم ناراحتی چرا رودروایسی میکنی باهامون

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼