2737
2734

من و شوهرم تنها چیزی که سرش تفاهم داریم دینمونه😂😂 وگرنه تو همه چی عدم تفاهم میباره از غذا بگیر یا موزیک

ما نیز هم 

هر دفعه یکیمون کوتاه میاد دیگه 

چاره چیه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوتا ادم دوقلوی همسان هم ممکنه تو مسائلی باهم تفاهم نداشته باشن

چیزی که به زندگیمون اسیب نزنه رو بیخیال میشیم اونی هم که نمیشه تغییر داد یکم اون یکم من کوتاه میایم 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2738
ای بابا یعنی در این حد؟😔

حالم اصن خوب نیس ۲۰ روزع بخاطر یه موضوعی ک اصن ب من ربط نداشت باهام قهره و سراغی ازم نگرفته لعنت بر پدرومادر و خانوادش لعنت بر وجود بیشرف خودش امیدوارم خبر مرگش رو بهم بدن تا شاید کمی آروم شم

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘
حالم اصن خوب نیس ۲۰ روزع بخاطر یه موضوعی ک اصن ب من ربط نداشت باهام قهره و سراغی ازم نگرفته لعنت بر ...

درست میشه عزیزم اینجوری نگو شاید غرورش اجازه نداده بیاد یه کم بگذره میاد اشتی میکنه

درست میشه عزیزم اینجوری نگو شاید غرورش اجازه نداده بیاد یه کم بگذره میاد اشتی میکنه

مردی ک ۴۰ سالشه و بخاطر یه حرف مسخره برادر ۲۵ سالش ۲۰ روزه زنشو ندیده بهتره عین سگ بره بمیره لیاقت از خودگذشتگی منو نداره..مرتیکه احمق  

💔 خدایا امیدم فقط تویی رحم کن بهم😘