2752
2734

خانمهامن از اول بارداری تا الان اصلا پیاده روی نکردم. دوست دارم سزارین شم هرطور شده به نظرتون برم معاینه لگن ممکنه دهانه رحم تنگ باشه و شرایط زایمان طبیعی فراهم نباشه ؟ در ضمن وارده36 هفته شدم. سزارین چند هفته بستری میکنن؟  دکتر میگه اگه سزارین میخوای برو بیمارستان خصوصی ولی من هزینهاشرو ندارم کمکم کنید چه بهونه ای بیارم که سزارین شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالته؟ چرا میخای سزارین بشی؟

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن                                       با مردم بی درد ندانی چه دردیست 🐾                                کاربر مطلق به دونفر هست
2731
17سالمه بهشدت از طییعی وحشت دارم

چقد کوچولویی🥺

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن                                       با مردم بی درد ندانی چه دردیست 🐾                                کاربر مطلق به دونفر هست

حتما سزارین بکن با این سن کم 

طبیعی چون سنت خیلی کمه اذیت میشی 

و بهت آسیب میرسونه

اشک‌من‌پیرهنتو‌تر‌کرده…‌همه‌جا‌عطر‌توپیچیده‌ولی…دل دیگه غربتو‌باور‌کرده….  

ببعد هم عزیزم زایمان مثل مامانته. اگه اون خوب بوده تو هم خوبه. پس،نترس عشقم.حیفه از این سن خودت رو ناقص کنی. اگه پیاده روی بری زایمان راحتی خواهی داشت. من دو تا طبیعی زاییدم عالی الحمدلله

تو چن هفته زایمان میشه؟

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 

هیچ وقت نمیشه مگه بچه پاش پایین باشه یا خطر طبیعی.وگرنه باید پول بدی 

تو عید قربان،توسط شوهرم قربانی شدم...تو شوک هستم انگار خوابم و منتظرم بیدار شم ولی میدونم که خواب نبود 😔💔از خدا میخوام کمکم کنه بتونم تحمل کنم این اتفاق شوم و کثیف رو بماند به یادگاری1402/4/8