2752
2734
عنوان

باردارم بی اشتهایی شدید افسرده ام کرده میل ب هیچی ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 58460 بازدید | 125 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم دیشب دکتر بودم و شب خونه ابجیم اونجا نت نداشت ب دکتر گفتم گفت طبیعیه بجاش میوه جات بخور خیلی بداخلاقه دکترم متاسفانه برام قرص تقویتی داد هیچ قرصی برا اشتها نداد چون از نظر اون بی اشتهایی طبیعیه!!!! موفق باشی
خدایا شکرت
سلام بچه ها من هفته هشت بارداریم اصلااشتهاندارم گرسنم میشه ها ولی نمیتونم چیزی بخورم هیچی بهم نمیچسبه هرچیم میخورم میمونه توگلوم حالت تهوع هم داشتم که دکتر دمیترون نوشت برام الان خداروشکر یکم بهترم امابی اشتها نمیدونم چیکارکنم
سلام من 12هفته ونیم هستم از7هفته بی اشتهاییم شروع شد اصلا هیچی دوست نداشتم بخورم مثل مریضا بودم که زوری چیزی میخورن حالا قبلش کلی شکمو بودم تازه کنار همه اینا لکه بینی هم داشتم وازخونه بیرون نمیرفتم البته هنوزم بیرون نمیرم میگم تا یه ماه دیگه هم رعایت کنم برای بی اشتهایی هیچ کاری نمیتونین بکنین عوارض حاملگیه بدن به حاملگی واکنش نشون میده الان درست 12هفته رو رد کردم یه کم بهتر شدم دیروز هوس هم کردم ولی امروز باز یه کم بی میلم گوجه سبز داشتم میخوردم سومیشو دراوردم احساس کردم الانه که بالا بیارم نگران نباشید تا12هفته تحمل کنید به نی نی فکر کنید خودتونو سرگرم کنید بعد اون کم کم بهتر میشید همچین میشید که از سریخچال کنارنمیرید افسردگی نداره که البته من هنوز اونجوری بخور نشدم ولی میگن بعد اینکه بهتر میشه یکی دوهفته بعدش دیگه ازهیچی بدتون نمیاد
خدایا ازت عاجزانه میخوام امسال همه منتظرا تیکربارداری بذارن خواهش میکنم امسال یه کاری کن همه یه نی نی سالم وصالح بیاد تو بغلشون وعید95سه نفره یا بیشتربشن.امین یا رب العالمین.اگه دوست داری یه صلوات من ومنتظرای دیگه رو مهمون کن.**** اللهم صل علی محمد وال محمد.وعجل فرجهم
درضمن نگران نباشید تو سه ماهه اول معمولا کسی وزن زیاد نمیکنه من با وجودی که همش دراز کش بودم وفعالیت نداشتم وباید چاق میشدم یک کیلو هم کم کردم بیشتر سعی کنید گرسنگیتون رو با نون سبوس دار برطرف کنید وبه میوه هایی که میل دارید ازاونا بخورید من خودم ازپرتقال بدم میومد ولی لیمو شیرین رو میل نداشتم ولی بدم هم نمیومد برای همین لیمو شیرین میخوردم چون تو 3ماهه اول ویتامین ث نیازه برای جنین
خدایا ازت عاجزانه میخوام امسال همه منتظرا تیکربارداری بذارن خواهش میکنم امسال یه کاری کن همه یه نی نی سالم وصالح بیاد تو بغلشون وعید95سه نفره یا بیشتربشن.امین یا رب العالمین.اگه دوست داری یه صلوات من ومنتظرای دیگه رو مهمون کن.**** اللهم صل علی محمد وال محمد.وعجل فرجهم
سلام، صبح قشنگی ست، حالتان خوب است؟ هوای برکه ی چشم زلالتان خوب است؟ از آسمان بلند نگاهتان چه خبر؟ هنوز جنگل سبز شمالتان خوب است؟ چقدر عطر نفس هایتان دل انگیز است چقدر خاطره ی پارسالتان خوب است نمی شود به تماشایتان بیایم باز؟ چقدر سادگی و اعتدالتان خوب است اجازه هست در آغوشتان کشم یک بار؟ اجازه هست بگویم وصالتان خوب است؟ اجازه هست در این صبح خوش ببوسمتان؟ به قدر ثانیه ای هم خیالتان خوب است چقدر اخم به چشم سیاه می آید کباب کن دلمان را، ذغالتان خوب است "حضور خلوت انس است و دوستان جمعند" و ان یکاد بخوانید ... فالتان خوب است! صافی با سلام تولیدی که از هنر سرچشمه بگیرد کهنه و ارزان نمیشود خواهشمندیم از سایت ما بازدید نمایید و متفاوت باشید برای ورود به سایت کافیست بر روی تصویر زیر کلیک کنید Iranclock www.iranclock.ir
نارسیس جان ب دفعاتو امتحان کردم مثلا غذارو اول که 3قاشق خوردم میزارمش کنار بعد یکی دوساعت میرم دنبال ...

سلام منم یک ماه دو هفته باردارم همینجوریم فقط میوه میتونم بخورم با نون و پنیر. بد نیست هیچی نمیتونم بخورم ؟

2706