2733
2739
عنوان

من پر بازدید عشق سابقم بچه ها دارم با رضا اردواج میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 5925 بازدید | 149 پست

بعدش زنگ زده گفته خیلی میخوامش اینا گفته تا مامانت رضا راضی نشه تنهایی نمیتونی بیای اینجا اونم گفته راضی میکنم زنگ زده مامانش که بدو زنگ بزن متدر فاطمه اینا اینا هم‌گفتن از مسافرت برگشتیم بیاین حرف بزنیم قراره حرف بزنن اوکی بشه شهرویر نامزد میکنیم اگه اوکی بشه نظرتون چیه خودم تو شوکم

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
دوستان داشتان از این قراره که قرار بود به دوتاشون  نه بگم و اینکه مهدرم راضی نبود برای رضا رضا ...

این آدم سالم نیست تمام

اعتقاداتت رو برای خودت نگه دار و انسانیتت رو به تمام دنیا نشون بده 🩷🌙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه شدم یعنی چی پرت کر ه

پرش چتر داشتن رضا ارتش بالا از چت خودشو جدا کرده و پرت شده بود پایین

🌼⃟▨꯭݊═╝مَِِـَِِـن َِِیَِِـَِِـه َِِدخَِِـَِِـتَِِـَِِـر َِِبَِِـَِِـی َِِاَِِعَِِـَِِـصَِِـَِِـاَِِب َِِمَِِـَِِـهَِِـَِِـربَِِـَِِـوَِِـَِِـنَِِـَِِـم َِِ 🌼⃟▨꯭݊═╝
این آدم سالم نیست تمام

والا موندم چی‌بگم‌تاپیک قبلی گفتین فقط رضا میشه میگین سالم‌نیست

2728
دوستان داشتان از این قراره که قرار بود به دوتاشون  نه بگم و اینکه مهدرم راضی نبود برای رضا رضا ...

اسی با یه همچین ادم سست عنصری میخای ازدواج کنی فردام تا یه چیزی ازش بخای باب میلش نباشه یا خودشو پرت میکنه یا رگشو میزنه یا سکته میکنه 

بجا که با اصرار و پافشاری راضی کنه این بچه ننه بازیا چیه 🤕🥴

*◄থৣ   یکعـבـב متاهل عاشق هسـבم                                     من باعشق פּ בوستے ازـבواج کرـבم                اگـہ حس کرـבے میتونم کمکت کنم خوشحال میشم בوست خوبم  💖থৣ►
اسی با یه همچین ادم سست عنصری میخای ازدواج کنی فردام تا یه چیزی ازش بخای باب میلش نباشه یا خودشو پرت ...

سه سال پا فشاری کمه دوست من سه سال پیگیر بود دیگ حیف تاپیکم ترکوندن اونجا بود کاملش

نگووو که ایندتو براساس نظرات نی نی سایتیا داری میچینی 🤦‍♀️

*◄থৣ   یکعـבـב متاهل عاشق هسـבم                                     من باعشق פּ בوستے ازـבواج کرـבم                اگـہ حس کرـבے میتونم کمکت کنم خوشحال میشم בوست خوبم  💖থৣ►
2740
سه سال پا فشاری کمه دوست من سه سال پیگیر بود دیگ حیف تاپیکم ترکوندن اونجا بود کاملش

اومده بود جلو با خانوادش ؟؟؟؟؟

شوهر منم دوستم بود نه خودشو جایی پرت کرد نه رفت بیمارستان خیلی منطقی حرف زد همرو راضی کرد

چیشد من از اول نمیدونم

تقریبا چهار سال پیش عاشق‌پسری شدم و اون یهو با اون همه عشق رفت و بعد یه ناه اومد گفت گزارش کردن دوستاش و گوشیو گرفتن من دیگه فراموشش کردم و ایشون سه سال پیکر بوده که بعد سه سال نتیجه داد

آخه تو اون تاپیک نگفته بودی خودشو میندازه پایین بکشه 

این آدم سالم نیست بهتره خودتو نجات بدی

اعتقاداتت رو برای خودت نگه دار و انسانیتت رو به تمام دنیا نشون بده 🩷🌙
اسی با یه همچین ادم سست عنصری میخای ازدواج کنی فردام تا یه چیزی ازش بخای باب میلش نباشه یا خودشو پرت ...

وقتی فاطمه راضی نمیشد رضا هم این کار رو کرد

ادب نشانهِ ترس نیست 🌵🤍