2733
2739

بیچاره شدم تا میذارمش زمین بیدار میشه گریه میکنه😭

قبلا خودش میخوابید هر کی میدیدم میگفت بچه رو زیر سینه نخوابون... بذار رو پات تکون بده خوابش ببره

حالا عادت کرده ول کن نیس😭😭😭😭

اشتباه کرده حالا فحشش نده!

اصلا نباید ب ی جور خواب عادتش میدادی یه با رو زمین یه بار تو بغل ی بار وو ماشین یبار رو شونه یه بار رو پا نباید عادت بدین ب یجور خواب تا تو هر موقعیتی خوابش اومد بخوابه

ولی الانم اذیتش نکن ی دفه بخوای از عادت بگیریش هر دفه پیشنهاد یه مدل خوابو بده بلاخره بعد مدتی قبول میکنه سه چهار ماه طول میکشه اذیتم نمیشه

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله هرجور عادت بدی همون میشه منم اطرافیا میگفتن بزاررو پات زودمیخوابه شوهرم نزاشت دخترم ۴ماهش نشده بود خودش روزمین میخوابید کلا . 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶
2731

عزیزم یه مدت اینکارو نکن، هرچقدر هم گریه و اذیت کرد نکن دیگه عادت میکنه. میدونم سخته ولی تنها راهه. سرگرم چیز دیگه ش کن. کتاب بیار نشونش بده واسش توضیح بده و بخون، یه مدت طول میکشه ولی موثره

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

زیرسینه که خیلی خوبه من خوابیدنی شیرش میدادم وهمونطورم خوابش می برداصلاروپانذاشتم براپسرم هم گهواره گرفته بودم زانوی اوم داغون میشه

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2740
اشتباه کرده حالا فحشش نده! اصلا نباید ب ی جور خواب عادتش میدادی یه با رو زمین یه بار تو بغل ی بار و ...

دلم از این میسوزه قبلا خوش خواب بود

از بس باهاش بازی کردن و رو پا خوابوندنش الان دیگه قبول نمیکنه

چطوری میخوابوندین

شبا ساعت خواب میشد برقا خاموش میکردم میزاشتم توجاش یکم ناله وگریه میکرد همونجا سرگرمش میکردم کوچیکترکه بود اهنگ رویه اهنگی میخوابیدی تامیزاشتم اروم میشد بزرگترشد توجاش سرگرمش میکردم تاخسته برش نمیداشتم . دوشب اینکارکردم شب سوم رفتم دستشویی برگشتم دیدم خوابش برده. بیشتروقتاام شوهرم اروم باسرانگشتاش میزد پشتش . اینو یکم عادت کرده بود بزرگترشدمیومدمیگفت بزن پشتم 

جدیدا فقط تو ترافیک پشت همیم . تنهای تنهاییم. به دیوارم نمیشه اعتمادکرد بهش تکیه کرد😔😔😶😶

وای پسرم تا ۲سالگی بیچارم کرده بود فقط رو پام‌میخوابید تا میزاشتمش زمین بیدار میشد دیگه سنگین هم شده بود پام میشکست.شوهرم رفت براش ازین گهواره ها که تکون میخورن خرید دیگه میزاشتم توش تابش میدادم اینقد گریه میکرد بیهوش میشد چند مدت طول کشید دیگه عادت کرد بهش و فقط تو اون تختش میخوابید من راحت شدم دیگه ولی ....... هر جا جیرفتم باید اون گهواره رو با خودم میبردمش امکان نداشت جای دیگه ای خوابش ببره.

اون موقع میرفتم سر کار صبح با کهواره سوار ماشین جیکردم میبردمش خونه مادرم ظهر با گهواره میاوردمش دوباره خونه یعنی معضل شده بودااااا  خلاصه دیگه از من به تو وصیت و نصیحت اصلا و اصلا به هیچی عادتش نده به هیچی .هر کی هم بگه گوش نده

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
دلم از این میسوزه قبلا خوش خواب بود از بس باهاش بازی کردن و رو پا خوابوندنش الان دیگه قبول نمیکنه

سخته خیلی ولی ب مرور بزرگتر هم میشه باز برمیگرده ب روزهای خوب🌷❤

ی تاب بگیر با میله بارفیکس بزار رو تاب تابش بده همیشه نه ها هر بار ی جا حتی بشین کنارش شب بغلش کن بزن پشتش لالایی بخون بخوابه

بچه ها تکرار رو خیلی دوست دارن واسه همین اسرار داره رو ی مدل خوابیدن همه همینطورن!

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................
عزیزم یه مدت اینکارو نکن، هرچقدر هم گریه و اذیت کرد نکن دیگه عادت میکنه. میدونم سخته ولی تنها راهه. ...

اره یه مدت باید یه جور دیگه سرگرمش کنم تا از سرش بیفته