2733
2739

بابا چرا اینقدر جبهه میگیرین اسی که منظور بدی نداشت منظورش همون دختر شیطون و پر شر وشور بود حالاهمه معلم اخلاق شدن،امیدوارم در واقعیتم همینطور باشین نه فقط برا رخ کار خودتون ومعلم اخلاق نشون بدین

ولی معنی واژه خنگ و گاگول رو سرچ کن بذار کنار معنی سلیطه در لغت نامه فارسی ببین کدومش بده؟  من ...

سلیطه . [ س َ طَ ] (ع ص ) زن دراززبان . (منتهی الارب )(زمخشری ) (دهار). زن هرزه چانه و زبان دراز. (آنندراج ). چیره بر شوی . (یادداشت مؤلف ). زن غوغایی و فتنه انگیز و زبان دراز و چغاز. (ناظم الاطباء) :
این شوی کش سلیطه هر روزی
بنگر که چگونه روی بنگارد.

ناصرخسرو.

- امثال :
از سه چیز باید حذرکرد: دیوار شکسته ، زن سلیطه ، سگ گیرنده .
زن سلیطه سگ بی قلاده است .
زن سلیطه شوهر مرد است .
و خدا هست ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیدونم چرا دخترا انقد درگیر این شدن که پسرا چطور دختری و بیشتر میپسندن.

سلیقه ها فرق میکنه خب...اون دختر ارووم هم همیشه که ارووم نیس بلاخره شیطنت های خاص خودشو داره.

دختری هم که شلوغه و پر هیجان سلیطه نیس.

سلیطه کلا فرق میکنه.

من یک مهاجرم،از رویایی به رویای دیگر✨
بابا چرا اینقدر جبهه میگیرین اسی که منظور بدی نداشت منشورش همون دختر شیطون و پر شر وشور بود حالاهمه ...

جالبه خودشم یکی یه چیزی میگه بعده اون همه به تقلید ازون همونو میگن خودشون فک نمیکنن. قبل اون همه داشتن به سوال جواب می دادناا تا یکی ایراد گرفت مقلداشم اومدن. حالا بری همینارو تو زندگی واقعی ببینیییااا وای وای   

2731

من خانوم براساس تجربم میگم خانوم های آروم دوست دارند وهمیشه مردان این خانوم ها همیشه از آروم و صبور بودنشون تشکر می‌کنند و با بقیه خانوم ها مقایسه می‌کند و بیشتر علاقه مند خانومشون میشند ولی خوب بوده که این آقایون ازین رفتار سوء استفاده میکنند

‏کاش برمیگشتم به دورانی که مامانم  صبح تا شب سر مرتب کردن اتاق باهام دعوا میکرد نه الان که میشینه با من غصمو میخوره
2738
قوانین اداب و معاشرت؟

بله . زن باید علاوه بر اینکه بتونه از حقش دفاع کنه . توی جمع شرکت کنه . رفتارش هم اون ظرافت زنانه رو داشته باشه . طوری که اگر توی جمعی بود از ادب اون تعریف کنن 

آروم شماچندسالتع دختر باید خوشگل و خوش هیکل باشه اخلاقش هم جوری باشه .اهل زندگی باشه 

مردم باید پولدارو جنتلمن باشه. ماشین و خونه هم داشته باشه. والاااا 

2706