2737
2734
عنوان

من عاشق مادر شوهرمم بهترین مادر شوهر دنیاست

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 78 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

منم خوبه مادرشوهرم خیلی دوسش دارم 

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂
واا چی بی رحم          توجه نکن تو  خوبی کن خوبی

من میگم الآن مشکوک به ام اس هستم...تیک عصبی گرفتم ، حال جسمیم خراب شد و اوضاع خوبی ندارم ، اما چون بخشیدمش حال روحیم خیلی خوب شد😍😍😍 بهش خوبی میکنم برام مهم نیست اون میخواد چیکار کنه..

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2740

مادرشوهرم بچه شير خوارمو ازم گرفت دو ماه ازشيرشد و بخ شوهرم ميگه طلاقش بده و بچه ات بمونه اين وسط به درك اينهمه بچه ي طلاق اينم يكيش😑جز با ادب بودن و سكوت كاري باهاش نداشتم خوبي نكرده باشم بدي عمرا

سه سال منو قهر نگهداشت دخترشو شوهر بده الان دخترش داره طلاق ميگيره

قسمت دوم و بخشيدم سر دخترش اومد اما قسمت اولو ميگم بخشيدم اما فرداش باز بهم ظلم ميكنه ميگم خدايا نبخشيدمش يادم نميره به خودت سپردم

روزييكه تو خونه ي مستقلم هستم و به اين روزا ميخندم🙏
2706