2733
2734
عنوان

من عاشق مادر شوهرمم بهترین مادر شوهر دنیاست

| مشاهده متن کامل بحث + 1147 بازدید | 78 پست
نمیدونم خودمم تو همینش موندم  بخدا دیگه طاقت ندارم  بخدا مردممم هر چی نماز و دعا و توسل ...

ایشالا بهترین اتفاق برات پیش بیاد

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زنداداش منم بهترین زنداداش دنیاست... امشب برای مامان جونم تولد گرفت و عکساشو فرستاد برام... قربونش ب ...

گفتی زن داداش بزار منم از این تریبون به زنداداشام سلام کنم بگم شنا از زنداداش مهسا هم بهترین 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند
مادرشوهر منم خانم خوبیه حالا نه اینکه عاشقش باشم ولی دوستش دارم و قابل احترامه

ای جون من عاشقشم 

انقد دستپختش خوبه که حد نداره   خوش سلیقه 

همیشه از هرچی کل برا من میگره 

حتی اگه نخوام  

کلی تو زندگی راهنمایم میکنه  اگه یه   جا بخوام تشتباه کنم سریع گوش زد میکنه       الهی قربونش بشم 

2731
پادرشوهری ک دست روت بلند کنه  مادرشوهری ک اول زندگی کلی دخالت کنه  مادرشوهری ک پسرش و از ...

مادرشوهر منم فحش میداد ، حمله کرد بهم کتکم زد ، تو عقدمون میگفت اگه با پسرم رابطه داشته باشی آبروتو میبرم ، اگه با پسرم شوخی کنی پرتت میکنم خونه پدرت طلاقت میدممممم ...

روزی صد دفعه حرفای این مدلی و فحش و توهین و بی احترامی... منم عین مشنگا فقط نگاش میکردم و لال بودم...ولی الآن بخشیدمش...حتی به خاطر کاراش تشنج کردم ، دچار تیک عصبی و حمله عصبی شدم و الآن مشکوک به ام اس هستم.‌‌..ولی خب بخشیدم دیگه.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
نه عشقم  مادر شوهر من طفلک   نی نی سایت بلد نیست

رابطه تون همیشه همین قدر عالی و پایدار باشه

گفتی زن داداش بزار منم از این تریبون به زنداداشام سلام کنم بگم شنا از زنداداش مهسا هم بهترین 

🤪🥰😍😘☺💙❤🌺

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
ای جون من عاشقشم   انقد دستپختش خوبه که حد نداره   خوش سلیقه      هم ...

عزیزم همه چی به دیدگاه آدم بستگی داره،من و شما میگیم راهنمایی خیلی های دیگه میگن دخالت حتی اگه درست هم باشه چون مادرشوهر گفته در مقابلش موضع میگیرن

بوسس   ان شاگ الله همیشه سلامت باشه سایش رو سرمون خودم  فداش بشمم

اسی بیا بگو خوبیاش چیه که عاشقشی؟ پول بپات میریزه؟ پسرش خوبه؟ بیا ریز همه رو بگو هر چی خوبی داره ریز و درشت بگو .

من پسر دارم دلم میخاد فردا ک بزرگ شد زن گرفت زنش پست سرم فقط فقط خوبی بگه حتی از مامان خودش براش بهتر باشم . بیا همه رو توضیح بده از حرف و رفتار و ....