2733
2734
عنوان

مادرانی که منطقه دو هستند و دختر ابتدایی دارند لطفا به من جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 4384 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه راضی هستند محیطشون هم خوب بود من خوشم امد. اما دخترم خوشش نیامد.. و گرنه هر چی نزدیک تر باشه خوب بهتره چون دختر من پیش هست با این حال قسمت بود این مدرسه .. شما هنوز اقدام نکردی تصمیم نگرفتی چه کنی؟
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
خ ایران زمین-خ مهستان...مسیرش خوبه ولی باید حال و هواش رو دید آخه همین فیروزه که مونته سوری هست و برای پیش بدون ناهار و سرویس پارسال گفت 8 تومن واقعا فضاش خفقان آور بود. کلاس پیشش تو زیر همکف بود که اصلا نورگیر نداشت. فضا خیلی مهمه . الان دخترم بهار اندیشه میره و همین کلنگی بودن ساختمون و فضای کمش خیلی تو ذوق میزنه
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. - جورج برنارد شاو -
امکانات بوعلی والا همه چی بود شنا هم داشت منتهی بچه ها می بردن سالن بیرون مدرسه ولی هزینه اش با شهریه بود. به نظرم هزینه اش معقول بود ولی خیلی دیسیپلین داشت.
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. - جورج برنارد شاو -
فدای تو عزیزم دعا میکنم هر جا برای دخملت خیر هست.. همون جا اسمش رو بنویسی
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
دختر من سوده میره شادان جان مدیریتش اتفاقا در دسترسه. من هر وقت که خواستم وقت گذاشته و جلسه خصوصی داشتیم با هم. ولی مدرسه به دلایل دیگه ای دلمو زده و احتمال زیاد سال دیگه ثبت نام نمی کنم. اون موقعی که من داشتم بررسی می کردم فوق برنامه های بوعلی کمتر از سوده بود. برعکس سوده که خیلی وسوسه م کرد و ثبت نام کردم. الان میگم خوب شد نفرستادم بوعلی هر روز صبح تو ترافیک آریاشهر بمونه بچم. مسیرشو در نظر بگیر و اگه دیدی ایران من محیطش شادتر از سوده س همونجا ثبت نام کن بچه رو نکش تو ترافیک، چون سوده مدرسه شادیه، از اون شادتر دیگه عالیه. قیمت سوده پارسال حدود 9 تومن دراومد،حدود یه تومنم سرویس. قیمت بوعلی خیلی مناسب تره با این حساب.
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
تو شهرک تعریف " منان " رو هم شنیدم. اگه با دیسیپلین مشکل نداری " راه رشد" رو هم تعریف می کنن. سمت پونک " مبینا" مدرسه خوبیه. از مجموعه " سعادت آباد" خوب نشنیدم. دیگه یادم نمیاد.
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد.
2706