2733
2739
هرچیزیو‌ خورد میکردم یا میریختم یه جوری سرهمش میکردم بیوفته گردن نفر بعدی که میخواد استفاده کنه یا س ...

وای وای وای بچه خلاف 🤣

منم از این کارا زیاد کردم

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم با ماشین زد گلگیر وپلاک وچراغ ماشین همسایه مان  را اورد پایین کسی نفهمید😁😁😁😁😊

مرده پولدار بود و عصبی جرات نکردیم اعتراف کنیم گفتیم داد و بیداد  میکنه ازرومون میره😐😐😐😐

جالبش اینجاست بابام که خبر نداشت  خواهرم زده😅😅😅😅 با صاحب ماشین درمورد تصادف حرف میزدند دنبال ماشینی بودند که زده وفرار کرده

البته بعدا به صورت ناشناس خسارت را داد

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2728
حرف حساب جواب نداره😂👌

اره بابا از خاطرات مدرسه اینا بگو 

من شیفته خوشی های ساده ام ان ها اخرین پناه جان های محزون اند ☘️ ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم.بگذار بگویند غیرمنطقی یا غیراجتماعی هستیم؛ اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم ؛ چقدر زندگی ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاشهای بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته اند

رفتم بالای پشت بوم مدرسه 

در ورودی پشت بوم ،رو باز کردم

در من چه میگذرد؟ آنگاه که جهان در گذر است...!🧡،من یه پشت  کنکوری  ام ،که عاشق حال و هوای صمیمی نی نی سایتم 🙄🥰،تا حالا سه بار تعلیق شدم😐😂😂⁦🤷🏼‍♀️⁩،ولی این بار تمام سعیمو میکنم تا کاربر مفیدی باشم😐🤗
اینقدر خلاف دارم  واینقدر بچه ها رو اذیت کردم  که الان همشون  بفکر تلافی هستن  ...

بزارش تو گاوصندوق 🤝🏻

دو تا شو بگو کنجکاوم

زندگی رو واسه خودت سخت نکن🤎🧸
2740

یه بار برا داداش بزرگم ساعت جایزه داده بودن با سنگ زدم شکوندم که ببینم چی توشه و چطوری کار میکنه.البته یه کتک مفصل از داداشه خوردم .خونه مادر م اینا روستاس  عقرب اینا داره یه بار یکیشو که مرده بود پیدا کردم اسپری رنگ زدم بهش و گذاشتمش تو یه جعبه خواهرم که از بیرون اومد بهش گفتم کادو گرفتم واست .هنوزم صدای جیغش تو گوشمه😁خیلی شرو شیطون بودم همیشه بغلم یا جوجه بود یا گربه عاشق حیوونا بودمو و هستم 

عضو گروه 

یادم اومد🤧

تو مدرسه معلم زیستمون قرار بود بره مهمونی حاضر و آماده اومده بود با مانتو ی رنگ روشن گچ و آب و شکلاتو قاطی کردم ریختم رو صندلیش اومد نشست بعد چن دیقه پا شد فقط گف نمره ی همتونو کم میکنم و قهر کرد رف🥲😂

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^