2733
2739
عنوان

چرا نباید بدی کسی رو بخوای؟

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 37 پست
من همیشه میگم بهم نشون بده همونجور که من خورد شدم خورد شدن اونا رو ببینم دلم خنک شه .چون واقعا همه چ ...

دقیقا منم میخوام ببینم‌....

ولی شاید بدبختی بعضیا رو نشه دید چون بعد از یه مدت کلا ازشون بی‌خبر میشیم، ولیییی دلم میخواد همونا هم خدا به فکرشون بندازه که بخاطر ظلمایی که به من کردن اینطور شدن

توکل به خدا♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی چجوری دقیقا متوجه نشدم.میگم طرف زندگیمو نابود کرد حتی وا نیستاد من دفاع کنم و حرف بزنم 

اینو تو حق داری میدونم. میتونی هرکاری بکنی ولی اگه میتونی با طرف حرف هم بزن

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆
2731
https://www.ninisite.com/discussion/topic/8682240/عکس-العمل-مناسب-برای-وقتایی-که-زخم-زبون-میشنوم

ممنونم عزیزم راستش من تموم بدی هایی که درحقم شده رو تو دفتری یادداشت کردم شاید برای اینه که اینقدر در ذهنم ماندگاره .پست های قشنگی داشتی💕🌸

ممنونم عزیزم راستش من تموم بدی هایی که درحقم شده رو تو دفتری یادداشت کردم شاید برای اینه که اینقدر د ...

اتفاقا یک روانشناس نظرش همین بود تمام افکار منفی عصبانیت ها و کینه ها رو در برگه ای نوشته و برون ریزی کنید بعد ب بدترین شکل از بین ببرید بسوزونش یا تیکه پارش کن 

این قسمت اخیر یادتون شده 😊😊

یه آبان ماهیم  عاشق پیشرفت 🥰
دلمو میگم شکسته برم بهش چی بگم ؟؟؟؟ازش تشکر کنم

نه نه منظورم این نیست. منظورم اینه که برو حرفاتو بهش بزن ولی نبخش و بگو روزی تقاص پس میده 

عشق شما جواد خیابانی🗿🤙آره من جواد خیابانی در مزرعه هستم بیا سرزنش کن🍆🐎army_forever⭐💜جالبه. اینجا نه‌ها، اینکه علاقه خاصی به سرک کشیدن تو زندگی بقیه داری🤡دوست عزیز! اگر جایی نظر میدم و نظرم متضاد شماست بچه نیستم. تجربه و نظر من اینه🙃✅نمیخوام لوس بازی در بیارم، ولی میشه دعام کنید؟😥💔راستی بهم هوپی میگن می تونید اینطوری صدام کنید🤗یه نیمچه نویسنده دوقطبی هستم🙃لطفا ازم سوال های شخصی و حریم خصوصی نکنید خوشم نمیاد جواب بدم🥞از من به شما نصیحت، در برابر مشکلات زندگی مثل حسینی بای در سیل باشید🤩😆
2740