2733
2739
اره روی خطوط حالت خط خطی میشه.   انگار که کرم را روی پوست نمالیده باشی

خب شما معلوم میشه خوب کرمتو فید نکردی وقتی کرم پودر میزنی با بیوتی بلندر نمناک (خیس نباشه) باهاش رو صورتت تپ تپ میزنی تا کرم روی پوستت یکنواخت بشه بعدش اگه میخای این حالت بدات پیش نیاد باید کرم پودرتو خشک کنی حالا این یعنی چی؟ تو این مرحله یا پودر فیکس باید استفاده کنی یا پنکک براشتو میزنی تو یکی ازین دوتا و اونجاهایی از صورت میزنی که خطوط داری یا میدونی برق میوفته اینجوری دیگه کرم توی خطوطتت جمع نمیشه هم مدت زمان بیشتری ارایش روی صورتت میمونه و تکون نمیخوره

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پودر فیکس بهتره بخرم یا اسپری  فیکس که بالاتر دوستان گفتن

نه این دوتا جدا هستن و کارکردشون با هم فرق داره برای مشکلی که شما داری یا پنکک یا پودر فیکس بخر

ضد آفتابت چیه؟ درمالیفت؟ یه بار ازش زدم خیلی کاورش خوب بود.   پوست من به شدت خشکه. برا پوس ...

اینه برای انواع پوست ها داره

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
2740
میزنم اتفاقا اینا را. چون پوستم خشکه. پرایمر را نمیدونم چیه در کل😁

پرایمر یچیزی تو مایه ها همون ابرسانه وقتی میزنی بعدش دیگه کرمت خط و خطوط نمیندازه و منافذ پوستت مشخص نیس

میشه 
چقد کم و ب اندازه👏 من اییییییینقد وسیله ارایشی دارم رو میزم دیگه جا نیست وای هیچکدومم‌نمیزنم فقط ض ...

من اصلا رو میزی نمیچینم اون روزی که عکس گرفتم داشتم کیف آرایشم رو تمیز میکردم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
مرسی جواب میدی🤩

خواهش میکنم عزیزم شما بری تو اینستا سرچ کنی اموزش میکاپ مهمونی کلیییی کلیپ های اموزشی میاد میتونی ببینی چی  رو چجوری استفاده میکنن چندتا ببینی خودت دستت میاد باید چیکار کنی منم همینجوری یاد گرفتم

اینطوری که خیلی بهتره    

⁦🤷🏻‍♀️⁩ ارایش دوست دارم 

هر سری ارایش کردم شوهرم گفته برو پاک کن زشت شدی 

یا بهتر ارایش کن 🤣🤣

یا میگه نکن 

زدم فریاد خدایا این چه رسمیست رفیقان را جدا کردن هنر نیس رفیقان قلب انسانن خدایا بدون قلب چگونه می‌توان زیست💔رفیق جان، روزهای خوب تـوی راهن.قـرار نیست که همیشه صبح رو با قلب شکسته و پر غم از خواب بیدار بشی؛🍃 خدایا منظوره من از اینکه 'هوامو داشته باش' این نیس که فقط اکسیژن برسونی یکم خلاقیت آخه قربونت برم... شیطون رو ببین چه پیشنهادهایی میده😂😂😂،،،،،به امید روزی که حال مردممون خوب بشه🖤دوباره بخندیم یه روز خوب میاد🙂 جدیدا ناتوانی جنسی پیدا کردم......تو هر مغازه ای میرم توان  خریدن هیچ جنسی رو ندارم🤪🥴‏بیا واقع‌بین باشیم، اگه دیر جوابتو میده و به زور یه حالی ازت میپرسه، مطمئن باش به حرف زدن باتو علاقه ای نداره، وگرنه کیه که این روزا گوشیش دستش نباشه؟😂😁 ‏یه سیب از درختش کندن خوردن داره دهنمونو سرویس میکنه...بعد تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و با حوریاش ور بری؟؟؟بــییییییااااااااه 👍👍👍رفتم سونوگرافی از مجاری کلیوی تو گزارشش نوشته مثانه پر از ادرار است خب اینو از خودم میپرسیدید بتون می‌گفتم انتظار داشتید تو مثانه ماءالشعیر باشه؟😂 حماقت نکن!😠 همین دیگه... خیلی باکلاس بود... بذار یه بار دیگه بگم 😂حماقت نکن! 😑☝️😐 دوست دارم بگم ویتامین ۳۰ تو بگو (ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😒😒