2733
2734
عنوان

دلم یه شوهر بددل و شکاک و عصبی و پرخاشگر میخاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2738 بازدید | 100 پست
اینکه یه ادمی ازاردیدن دوست داشته باشه نشونه ی بیماری روحیه 

خوب من کتک زدن که دوست ندارم فقط دوست دارم داد و بیداد کنه و بزنه بشکنه 

امان از روزی که گدا معتبر شود   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی کار درست انجام دادی وگرنه پیرت میکرد. اوایل که ازدواج کردیم نمیذاشت مهمونی یا عروسی برم نمیذا ...

دماغتو شکوند ؟   من از داشتن شوهر شکاک پشیمون شدم 

2731
دوست پسر دوستم به دوستم گفته پاتو می‌شکنم تو خیابون با کسی ببینمت من به جا دوستم ذوق کردم من حس میکن ...

نمونه این پسرا تاپیک های قبل خودتو نگاه دوست پسر سابق دختر خالت ک گند میزنه ب زندگیش حالا اگر بااین کینه و اخلاقی که داره  دختر خالتو میگرفتم همچین خوب نبود وضع زندگی دختر خالت رفتارش بد

💖
میدونی کار درست انجام دادی وگرنه پیرت میکرد. اوایل که ازدواج کردیم نمیذاشت مهمونی یا عروسی برم نمیذا ...

چقدر شبیه من،مال من علاوه بر شکاک بودنش خیلی بی تربیت و بچه ننه هم بود،روزی که جهازمو چیدیم دست روم بلند کرد که مادرم جهازتو نمیپسنده،به پدر و مادرم تو روشون فوش داد منم جهازمو جمع کردم عروسی رو کنسل کردمو طلاق!بقیه موارد هم عین شما منو نمیذاشت جایی برم و خودش همش با دوستاش لاس میزد همش میگف چادر سرت کن خودش آستین کوتاه تیپ میزد،آخرش جدا شدم،انشالله عزیزم🙏🙏🙏انقد از خدا میخوام آدم اهل زندگی و خوب نصیبم کنه

خدایا دستمو بگیر خودمو به تو سپردم میدونم کمکم میکنی🙏🤍
رمانا شوهر مغرور و خودخواه دارناااا نه بد دل و شکاک😁

من بددل شکاک پولدار میخام 

مثلا گوشیمو بشکونه بره یه مدل بالاتر بگیره 

لباسم پاره کنه بعد هی مجبور شده لباس بگیره 

لوازم آرایشی هامو بریزه تو سطل اشغالی بعد مجبور شه دوباره بخره 

وقتی هم میرم بیرون چراغ خاموش بیاد دنبالم 

2740

من تو دانشگاه یه دوستی داشتم با چهره و هیکل کاملاااااا معمولی که با یه پسری دوست بود پسره از کله ی تهران میومد شهر ری دختره رو تعقیب میکرد بعد زنگ میزد چی تنته کجایی با کی دختره هم که از ترس چیز دیگه میگفت پدرشو در می اورد پسره انقدر که دختره ازش حساب میبرد خیلییی خوب برای دختره خرج میکردا وضع مالی پسره هم توپ بود ولی به حدی شکاک بود که آمار منم کامل داشت دختره الان بعد از یکسال با کلی مصیبت جدا شد ازش آقا هم پول داشت هم زورش زیاد بود طلاق نمیداد انقدر که خودش گندکاری داشت حساس بود

دماغتو شکوند ؟    من از داشتن شوهر شکاک پشیمون شدم

اره دماغمو شب سالگرد ازدواجمون شکوند هنوز بعد چهار سال صداش تو گوشمه. شوهر شکاک ادمو نابود میکنه زندانی میشی اونم زندانبان 

ان شاالله یه شوهر خوب و عاشق تو سرنوشتت بیاد از زندگی لذت ببری

برای شناختن ﺁدم هاﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻋﺠﻠﻪ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ،ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ،ﺫﺍﺕ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍﺑﻪ ﺗﻮ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﻫﺪﻭ ﺗﻮ ﻣﯿﺮﻧﺠﯽ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﻭ ﻗﻀﺎﻭﺗﻬﺎﯼ ﻋﺠﻮﻻﻧﻪ ﯼ ﺯﻭﺩ ﻫﻨﮕﺎﻣﺖ ﯾﮏ ﺭﻭﺯ ﺑﻪ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﻭ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ﺁﻧﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﺑﺪ ﻫﺴﺘﻨﺪ،ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﮐﺎﺭﻫﺎ ﺭﺍ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺸﺎﻥ ﺩﺍﺷﺘﯽ ﻭ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪﻧﺖ ﺍﺯ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺯﻣﯿﻨﺖ ﺯﺩﻩ ﺍﻧﺪ , ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻣﺤﮑﻢ ﮐﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻮﺭﺩ ﺷﺪﻥ ﺍﺳﺘﺨﻮﺍﻧﻬﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻡ ﻭﺟﻮﺩﺷﻨﯿﺪﻩ ﺍﯼ ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺭﺍ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻗﺎﺿﯽ است..🍀‹ الهی اون دلخوشی که منتظرشی،وقتش همین روزا باشه...›••💛••
نمونه این پسرا تاپیک های قبل خودتو نگاه دوست پسر سابق دختر خالت ک گند میزنه ب زندگیش حالا اگر بااین ...

دوست پسر سابق دختر خالم که یه روانیه به تمام معناست   خدا ریشه اش بکنه زندگی یه زن متاهل خراب کرد 

من بددل شکاک پولدار میخام  مثلا گوشیمو بشکونه بره یه مدل بالاتر بگیره  لباسم پاره کنه بع ...

والا ادم میمونه چی بگه😅

ولی ی لحظه اینو تصور کنید👇

شوهرتون شدیدا مغرور و عصبی باشه بعد بیاد با همون لحن عصبیش بگه دوست دارم لامصب برق از سر ادم میپرونه😁😁😁من همچین ادمی رو میخوام

اره دماغمو شب سالگرد ازدواجمون شکوند هنوز بعد چهار سال صداش تو گوشمه. شوهر شکاک ادمو نابود میکنه زند ...

عزیزم متاسفم واقعا 

انشالله از این به بعد زندگی اروم همراه با آرامش و پر از عشق داشته باشی

والا ادم میمونه چی بگه😅 ولی ی لحظه اینو تصور کنید👇 شوهرتون شدیدا مغرور و عصبی باشه بعد بیاد با ه ...

باهات موافقم بدجور   

دماغتو شکوند ؟    من از داشتن شوهر شکاک پشیمون شدم

بنظرم شما شوهر لوتی میخوای.اونهایی که رو ناموسشون خیلی غیرت دارن و پای خطا هاشون هم هستن.کلا زن براشون مفدس هست .و حاکم خونه هستن ولی در مقابل زن زود کوتاه میان ..با وجود تموم غلدری ها اما باز هم زن دوستن.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
2706