2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جذاب ترین پسر دانشگاه بود 

من مغرور و اخمو بودم 

با هم دوست شدیم 

5 سال عاشقانه 

قول و قرار ازدواج 

اما نشد 

تا اینکه پارسال یه نی نی سایتی گفت بیاید عکس نامزدمو بزارم من رفتم و دیدم عکس عشق 5 سالمو گذاشته 

صدای شکستن قلبمو به وضوح شنیدم 

میگن چشام سگ داره   
2738

دانشگاه ما که داغون بود همکلاسیای پسرمونم به شدت بچه مثبت و درس خون اصلا هیچ تکونی نمیخوردن 😂😂😂 بی بخار بودن همشون .. گاهی دلم میخواد دوباره برم دانشگاه بعد ۵ الی ۶ سال که از پایان دانشگام میگذره ..

دانشگاه ما خیلی کوچیک بود ، همه همو میشناختن ، من از هم رشته ای خودم دوتا و سه تا از رشته های دیگه خواستگار داشتم که البته همه رو رد کردم و فقط یکیشون که خیلی اصرار داشت به مرحله رسمی رسید که اونم بعد در جلسات بعدی رد کردیم  ، واقعا کیس های مناسبی نبودن ، به هم نمیخوردیم از خیلی جهات، زمان ما انگار ازدواجی تر بودن ، چهره ام معمولی، کار خاصی هم نکردم والا ، با هیچ کدوم هم دوست نبودم، کلا مغرور بودم نسبت به پسرها ، 

البته الان زمونه فرق کرده ، معیارها خیلی تغییر کرده ، اکثرا ترجیح میدن به شناخت کافی برسن بعد برن خواستگاری ، 

بحث من برای خیلی سال پیش هست ، حدود دوازده سیزده سال پیش 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
جذاب ترین پسر دانشگاه بود  من مغرور و اخمو بودم  با هم دوست شدیم  5 سال عاشقانه&nb ...

چقدر دنیا کوچیکه 😢

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2706