2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما پروژه داشتیم تووی ارشد.حس میکنم یکی از پسرا بهم حس داشت‌هوامو داشت کمک میکرد روزهایی که نبودم اون سرکشی میکرد ب پروژم. زنگ میزد راه حل میداد.یه روز که بخاطر یه مسئله کاری ناراحت بودم ازش گفت تو‌رو خدا از من ناراحت نباش من تحمل ندارم‌‌ ‌تا اینکه واسه دفاعمون تعطیل شدیم و رفت شهرشون.من  با همسرم عقد کردم بعد از دفاعم .یه روز تو راهرو منو دید گفت میشه پایان نامتونو ببینم بهش دادم و توش اسم همسرمو اورده بودم. حس میکنم اونو دید ناراحت شد .دبگه هیچی نگفت و رفت.

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
جذاب ترین پسر دانشگاه بود  من مغرور و اخمو بودم  با هم دوست شدیم  5 سال عاشقانه&nb ...

یا حضرت موسی 😐💔💔

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
2731
بیا و تو این شب کار خیر کن پکیجتو رایگان آموزش بده😂

چشم 🤣😂

به نام خدا 

فقط مظلوم نمایی و دلبری 

مثلا خیلی جاها همش باید بالاشون ببری که تومرد منی من به کمکت احتیاج دارم و توباشی غمی ندارم و تو کوه منی و این حرفا 😂🤣فقط باید با پروبال دادن و بزرگ کردن مردا اونارو به خودت وابسته کنی من که شوهرم اینجوری وابستم شد البته خعلی مغروره شایدم بخاطر اونه 😀

*◄থৣ   یکعـבـב متاهل عاشق هسـבم                                     من باعشق פּ בوستے ازـבواج کرـבم                اگـہ حس کرـבے میتونم کمکت کنم خوشحال میشم בوست خوبم  💖থৣ►
الهی🥲چ وحشتناک بوده اون لحظه

خیلی سخت بود 

رفتم تاپیک هاشو خوندم 

از آماده شدنش برای عقد و لباس و بله برون و کادوها و عاشقانه ها 

مشکلاتی هم با خانواده نامزدش داشت 

گاهی وقتا تاپیک میزد به مشکل برخورده بود من راهنماییش میکردم که چیکار کنه 

از خودم بیشتر میشناختمش 

روزای سختی بود خیلی سخت 

میگن چشام سگ داره   
2740
عزیزم انقدر درکت میکنم که دارم خفه میشم😔

بی خیالی طی کن 

من الان دارم زندگی میکنم نمیدونم مصلحت بود چی بود اما خب نشد و به بدترین شکل تموم شد 

از خدا طلب یکی بهترشو کردم مطمئنم خدا هوامو داره

میگن چشام سگ داره   
جذاب ترین پسر دانشگاه بود  من مغرور و اخمو بودم  با هم دوست شدیم  5 سال عاشقانه&nb ...

چقدررر بددد

چی گفتی؟

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید.