2752
2734

مادر جاریم کاری کرد با من ک زندگیم بهم زد و شوهرم منو کتک زد از خونه بیرونم کرد و 3روز از پسرم دور شدم حالا دیگ نمیدونم جاریم خوشحال شده بود یا نه 

حالا کمی جاریم ناراحته. دارم از غصه میمیرم ک چرا جاریم  ناراحته البته بگم ک دلم از جاریم بخاطر حرفاش و کاراش خونه 

کلا منو رسوا کرده از بس ک پشت سرم حرف گفته تهمت و دروغ گفته بازم نمیتونم نسبت ب ناراحتی جا یم بی تفاوت باشم 

تو دیگه زیادی مهربونی

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا تو قلب ادمای مهربون جا داره

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2731

من خودم خیلی خیلی دلرحمم ولی تو این شرایط شما ناراحت نمی‌شدم اصلا شاید خوشحال نشم ولی عمرا ناراحت شم

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
دقیقا، مهربونی و محبت و خوب بودن بیش از حد بیشتر به خودمون ضربه میزنه و میشه وظیفه😔

دقیقا من از بس در مقابل جاریم محبت کردم و جاریم بهم بدی کرده و من کوتاه آمدم چون عفریته بود در مقابلش کوتاه آمدم تا کاری ب کارم نداشته باشه اما محبت هام شد ی وظیفه ک وقتی اون وظیفه رو انجام ندادم مادرش باهام دشمنی کرد 

میدونم اما عذاب وجدان دارم ک چرا ناراحته  نمیدونم دلیل عذاب وجدانم چیه

مگه تو باعث ناراحتیش شدی که عذاب وجدان داری

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ن بجان پسرم اصلا  تممل ناراحتی کسی رو ندارم

درسته....اما خودتو خیلی درگیر زندگی کسی نکن

همدردی کن اما خیلی از خودت واسه کسی مایه نذار

2706