2737
2739
انشاالله که برای شما هم معجزه بشه هیچ چیزی غیرممکن نیست . من که بعد از سقط تا یه مدت خیلی حالم بد ب ...

دیگه هرگز از خدا معجزه نمیخوام 

۱۰سال پیش ذوق و شوق العان تو رو داشتم که هرثانیه دعا و انتظار باردار شدن 

خیلی ساله این احساس تو من مرده اگه همین فردام باردار شم هیچ ذوقی نمیکنم شایدم بندازم 

هرچیزی به وقتش قشنگه 

ان شاالله تو به حد من نرسی نه تو نه هیچ زن دیگه ای 

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
دیگه هرگز از خدا معجزه نمیخوام  ۱۰سال پیش ذوق و شوق العان تو رو داشتم که هرثانیه دعا و انتظار ...

آره واقعا درکت میکنم هرچیزی به وقتش خوبه اتفاق بیفته .

از وقتش که بگذره دیگه آدم براش بی اهمیت میشه .

شما مگه چند ساله اقدامی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یکسال تحت نظرش بودم جواب نگرفتم فقط شوهرم کم تحرکی داشت

من بچه ی اولموسزارین کردن مطبشون میرفتم هم خیلی شلوغ بودهم خیلی تعریف میکردن ولی ازحق نگذریم اصلاخودم ازعملش راضی نبودم فقط پول میگیره ولی یه خانم دکتری بودهمیشه سرش خلوت بودانقدرقشنگ عملم کرد8ساعت بعدش که مرخص شدم رفتم خونه کارای خودموبچموانجام دادم 

۱۰سال  چندسالیه از خدا خواستم هرگز برام معجزه نشه  حتی سر سوزن ذوقی ندارم از تصور باردار ...

منم اوایل خیلی دکتر رفتم و پیگیری کردم ولی الان از دکتر متنفر شدم با اصرار خواهرم فروردین رفتم پیش ال یاسین داشتم دیوونه میشدم از شلوغی گفت باید بیای عمل هیستروگرافی انجام بدی ولی خیلی هزینه هاش زیاده دیگه بیخیال شدم فعلا .

2728
منم اوایل خیلی دکتر رفتم و پیگیری کردم ولی الان از دکتر متنفر شدم با اصرار خواهرم فروردین رفتم پیش ا ...

ان شاالله خیلی زود طبیعی برای تو اتفاق بیفته و سالم بیاد بغلت تا عین من بیمار نشی زده و دلسرد نشی الهی ذوقت هیچ وقت کم نشه 

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
ان شاالله خیلی زود طبیعی برای تو اتفاق بیفته و سالم بیاد بغلت تا عین من بیمار نشی زده و دلسرد نشی ال ...

ممنونم عزیزم.

ما بهزیستی هم ثبت نام کردیم شما هم اگه همسرت راضی هست ثبت نام کن خیلی ثواب داره خودتم از تنهایی درمیای برای روحیه خودتم خیلی خوبه آدم میره بهزیستی یه شوق و ذوق عجیبی پیدا میکنه

2738
عزیزم میشه به منم بگی

سلام یه دکتری هست دکتر ابراهیمی مطبش سمت میرداماده فک کنم زنعموم بعدچندتاسقط بجه دارشد وجدیدا هم دوستم داره میره بهش گفته ماه بعداقدام کنه برای بارداری 

سلام یه دکتری هست دکتر ابراهیمی مطبش سمت میرداماده فک کنم زنعموم بعدچندتاسقط بجه دارشد وجدیدا هم دوس ...

سلام عزیزدلم امیدوارم پیامموببینی جوابم بدی

خیلی گرفتارم واقعا لطف میکنی

شماهنوز توی نیکان مشغولید؟

چطورباسیم فروش ملاقات داشته باشم؟

همسرم توجوونی بخاطراشتباه پزشکی تنگی مجراگرفته بعدش مشکلات اون وحالا ناباروری وسقط شروع شده تروخدا اگرمیتونی کمکم کن

هیچ دکتری کاری نکرد شوهرم جوانه دلم براش میسوزه

بااحترام لایک نکنید  
حالا چرادکتر سیم فروش ایشون که مال نازایی نیستن این همه پزشک نازایی 

نه برای نازایی قشنگم بخاطرتنگی مجرا میگم شاید راه خوبی جلوپامون گذاشت بعدازاون به نازایی هم میرسم آخه نازاییمونم بدون علته

بااحترام لایک نکنید  
2706