2737
2734
عنوان

توروقران بیاید کرووونا

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه هست منم خواهرم وخواهرزادم گرفتن.

سخت مثل مادر اسی یامیکرون

عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2728
دارم میمیررررم خداااا

تو نت سرچ کنید بادکش گرم ریه براشون انجام بدید،همسر من نزدیک هفتاد درصد ریش درگیر شد و خیلی حالش بد بود،خداروشکر با این روش آشنا شدم و روزی دو سه بار انجام دادم براش واقعا موثر بود و حالش به لطف خدا خوب شد،استرس نداشته باشید،انشاءالله حال مادر شما هم خوب میشه🌷

2740
دکترا میگن نمیزاریم بااین حال ببرین خونه باید بستری کنیم

آهان،همسر من کرونای دلتا رو گرفتن و اون زمان بیمارستانها اصلا جا نداشتن،اونقدر که با اینکه همسرم بیماری زمینه ای داشت بازم بستریش نکردن،البته داروهای دکتر و دمنوش های گیاهی و ... هم میدادم ولی این بادکش واقعا معجزه آسا حالش رو بهتر میکرد،ببینید تو بیمارستان بهتون اجازه نمیدن؟ اصلا سخت نیست،سرچ کنید تو نت یا پیج دکتر علیرضا یارقلی رو چک کنید ایشون توضیحشو دادن،استرس نداشته باشید،اکسیژن خونشون روی نود بد نیست،پزشکها هم مسلما هر چی ازشون بربیاد انجام میدن، انشاءالله حالشون خوب میشه