2737
2734
عنوان

دوساله ازدواج کردم و فهمیدم جدیدا شوهرم ام اس گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 5372 بازدید | 90 پست

بهش امید بده باید خیلی حالش خوب باشه تو کمکش کن 

اگ کنترلش کنی هیچ مشکلی نیس و ی زندگی عادی خواهد داش 

بعدشم خدابزرگه خواهشا خودتو زود نباز حداقل جلو شوهرت نباید استرس و اظطراب داشته باشه

ıň ţһє ňѧmє oғ ɢoԀ                                                              تمام قصه هایم قصه ی توست💕👫💕                                  خدایا شکرت بابت همه چی ک دادی بمن 🥰💞

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم،دامادخواهرشوهرمنم ام اس داره ازسال۸۸تاالان،یه چندسالی یک درمیون آمپول استفاده میکرد،بعدیه مدت بایدمیرفت بیمارستان بهش سرم میزدن،اماالان خداروشکرقرص زادیوامصرف میکنه خیلی خوب شده،

اون باتوجه به عکس ام ار ای که گرفته ام اس شدیدداره اماازوقتی نذرامام حسین(ع)کرده خداروصدهزارمرتبه شکرروی پاهای خودشه وحالش بهتره،فقط نمیتونه کارای سنگین انجام بده..حتمایه دکترخوب ببرش

حالا الان با هزار زبون یه جمله رو ب اون کاربر که‌گفت طلاق میگن🥴. فکر کنم بد متوجه شد  اون کاربر .چون استارتر گفته تازه متوجه شدیم ایشونم فکر کرد شوهر اسی لو نداده.استارتر تازه غهمیده

توو تبلیغ پوشک بچه هه میگه دوسِت دارم مای بی بی. خب پدسگ تو که به این خوبی حرف میزنی بگو ع ن دارم..
2731

به هرحال دست خودش که نبوده مریضی خبرنمیکنه پشتش باش باداروکنترل میشه دورازجون زمین گیرکه نشده فکرکن دورازجون این اتفاق براشماافتاده بوددوست داشتی اون چه رفتاری. باهات داشته باشه شمام همون طوررفتارکن به هرحال وقتی سرسفره ی عقدبله میگین یعنی تااخرعمرتوغم وشادی مریضی وسلامتی کنارهم میمونین نه میدون وخالی کنین

2740
اره بهتریندکتر تهران بردمش داره دارو مصرف مبکنه خانواده اش هم نمیدونن فقط من میدونم میترسم بفهمن بهش ...

اخرش ک میفهمه ولی باید روحیه و اعتماد ب نفسشو ببری بالا

من زندایی شوهرم ۲۰ ساله ام اس داره ماشالا همچنان سرپاست

اره بهتریندکتر تهران بردمش داره دارو مصرف مبکنه خانواده اش هم نمیدونن فقط من میدونم میترسم بفهمن بهش ...

امکانش هست بگی پیش کدوم دکتر رفتین ؟

چون منم باید برم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
بله حتما طلاقش میداد

😄😄😄 

هیچی نمیتونم بهت بگم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706