2733
2739
عنوان

کسایی که پدرشوهر شون خونه داده بهشون بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1500 بازدید | 62 پست
قضیه شوهر من فرق داره خیلی نامردی کردن در حقم شوهرم زندان باید میرف من نمیدونستم اونا که میدونستن گف ...

عزیزم همسرت زندان هست؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

پدرشوهر من بنام زده ،نه تنها خونه کل اموالشو بنام بچه هاش کرده،ارث همه رو جلو جلو داده ،ولی من خودم باشم همچین کاریو نمیکنم ،حمایت میکنم در حد خونه و سرمایه ولی همچی رو نمیدم و بنام نمیزنم

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسی واسه من عروسی نگرفتن،طلاهامو فروختم،چهارسال پول شارژ هم نداشتیم چون قسط وام مسکن میدادیم،اخرش فهمیدم خونه ای که با بدبختی قسط میدادیم به اسم مادرشوهرمه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

داداش منم تک پسره .ما یه خونه بزرگ داشتیم داداشم ازدواج کرد خونه رو فروختیم دو تا خونه خریدم یکی برای خودمون یکی برای داداشم.

ولی خونه به اسم بابامه چون گف فردا پس فردایی شاید بخوان به شما تازه ازدواج کرده ها وامی زمبنی چیزی بدن دقیقا هم مثا پدر شوهرتون به همه میگه بابام.

متاسفانه زنداداشمم هییییی به داداشم غرررررر میزنه که ما خونه نداریم زنداییم بهش گفته خوشبحالت که پدرشوهرت براتون خونه خریده ورداشته گفته چه فایده که به اسم ما نیست.

گلم شما هم الکی حساس نشو این خونه اولو اخر مال شماس.

ما به جرم ساده لوحی این چنین تنها شدیم💔    مردمان این زمونه با دورنگی خوش ترن💘
چچون شوهرش معتاد بوده الان شوهرمنم به جرم مواد زندانه حتی پول توی بانک شوهرمم دسته باباشه این انصاف ...

حتما میترسه اگه ب اسم خودش باشه فردا اگه دوباره جرمی مرتکب بشه دولت به عنوان جریمه برداره

ما به جرم ساده لوحی این چنین تنها شدیم💔    مردمان این زمونه با دورنگی خوش ترن💘
2740
اسی واسه من عروسی نگرفتن،طلاهامو فروختم،چهارسال پول شارژ هم نداشتیم چون قسط وام مسکن میدادیم،اخرش فه ...

عزیزمممم فقط من درکت میکنم چی کشیدی اون لحظه که فهمیدی

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چچون شوهرش معتاد بوده الان شوهرمنم به جرم مواد زندانه حتی پول توی بانک شوهرمم دسته باباشه این انصاف ...

عزیزم کاش طلاهات رو نمیدادی همسرت ساده نیست اتفاقا

عزیزم کاش طلاهات رو نمیدادی همسرت ساده نیست اتفاقا

نه خودش هیچی حالیش نیس مادر و پدرش خیلی زرنگن حتی وقتی افتاده بود زندان هنوز من نمیدونستم قضیه رو به مادرشوهرم گفته بود پولی که تو بانک داشتن و بده من و بگه طلاق بگیرم ولی فهمیدم پولم ازش گرفتن اونا مادرشوهرمم گف مهم نیس طلاقم بگیری مهریه بخوایی خودش زندانه دیگه آخرش زندانه میمونه همونجا منظورش این بود دیگه زندان آخره خط دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه خودش هیچی حالیش نیس مادر و پدرش خیلی زرنگن حتی وقتی افتاده بود زندان هنوز من نمیدونستم قضیه رو به ...

وای چقدشرایطتت سخته.  همسرت کی آزادمیشه؟کاش فکر اساسی کنی اینا هیچی براشون مهم نیست خیلی راحت میگن زندانه دیگه

وای چقدشرایطتت سخته.    همسرت کی آزادمیشه؟کاش فکر اساسی کنی اینا هیچی براشون مهم نیست خیلی ...

اره مادر شوهرم اینجوری میگف عزیزم شرایطم سخته وقتی تازه فهمیده بودم میخواستم طلاق بگیرم ولی پشیمون شدم چون ازدواج دوممه از طلاق دوباره وحشت دارم.

اتفاقا خانواده خوبی دارم پدرم پشتمه خیلی زیاد گفت طلاق بگیر قبول نکردم. 

فقط امید دارم درس بشه یا درس بشه یا یکی از دوتامون بمیریم من طلاق نگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره مادر شوهرم اینجوری میگف عزیزم شرایطم سخته وقتی تازه فهمیده بودم میخواستم طلاق بگیرم ولی پشیمون ش ...

عزیزم به حرف پدرت گوش بده بحث یه عمرزندگیه به همین راحتیا نیست یه موقع به خودت میای که خیلی دیره اصلا ازدواج دهم باشه محکوم به زجرکشیدن که نیستی مردم آرزوشونه پدرشون پشتشون باشه انوقت تو استفاده نمیکنی