2737
2739
عنوان

تتلو و سحر قریشی کات کردن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2611 بازدید | 52 پست
شما چند سالتونه که هنوز عشق رو با شوی مجازی تشخیص ندادید 

مشخصات من توی کاربریم هست ، شوی مجازی برای آدمایی مثل نیلی افشار، دنیا و ... که هنری جز حاشیه سازی ندارن شاید ولی یک آرتیست چرا باید شوی مجازی راه بندازه؟ کسی که چهره و گیشه اس و جز چند بازیگر زن پولساز چندین سالِ اخیر 🤦🏻‍♀️ آره شاید مشکل از منه که خیلی لطیف به دنیا و آدما نگاه میکنم به دور از کینه ، شک و ظنِ بد ...

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم !  "سهراب سپهری "  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی انقدر گیر قریشی اومد که دیگه بازی نکنه

فک کن به خاطر تبلیغات که  درآمد کنسرت واسه عروسی سحر هست ۵۶ ملیارد تومن بلیت فروخت . اگه حتی ۲۰ ملیارد سهم سحر شه از سرش زیاده . فک کن ۲۰ ملیارد تو کل عمرش تو ایران در نمیومد . بعدم اگه توبه کن تلویزیون ایران راش میدن . 

2731
جدی؟؟؟ چه سرعت عملی 

تو اینستا دیدم خواهر تتلو خوشحاله که سحر حامله شده

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
عزیزم ی سوال دارم میشه از رشته انسانی برا صنایع خوندش؟؟  صنایع سخته یا اسون؟؟

من صنایع دانشگاه فردوسی بودم عزیزم و بله برای من سخت بود چون کلا روحیه ام برای ریاضی و بعد مهندسی مناسب نبودو صرفا چون دانش آموز درس خونی بودم مشاورا گفتن به خانواده ام که بهتره برم ریاضی و به اشتباه تا ارشد پیش رفتم 🚶🏻‍♀️ راستش دانشگاه  جز محافل ادبی و دوستای خوب هیچی برای من نداشت پس نمیتونم مشاور خوبی برات باشم عزیزم  🌱

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم !  "سهراب سپهری "  
واقعا؟!

منم تو اینستا خوندم

خودم کردم که لعنت بر خودم باد خداجونم قبول دارم تقصیر خودم هست و خودم خودمو بدبخت کردم اما خدایا اگه اندازه ذرات معلق تو هوا که قابل دیدن نیستن قبول داری اون هم در حقم بدی کرد ازش نگذر من حلالش نمیکنم خدا نبخشش اگه موضوع امضام را خواستی بدونی تاپیکم که اسمش زندگینامه است را بخون
2740