2733
2734

یکی از علائم بزرگش کمبودن میل جنسی و دیر انزالی هستش. دیر میاد خونه همیشه از خونه میزنه بیرون حتی روزهایی که تعطیله و کار نداره. لبنیات و هندونه و آب لیمو و.. رو نمی خورن. اگه تریاک بکشه مشروب نمی خوره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یکی از علائم بزرگش کمبودن میل جنسی و دیر انزالی هستش. دیر میاد خونه همیشه از خونه میزنه بیرون حتی رو ...

خب بیشتر وقتا بیرونه اصلا بلدنبس بشینه توخونه ولی لبنیات هندونه وترشی دوس داره

یعنی باشربت ابلیمو امتحانش کنم

بهتره که از داروخونه یه تست اعتیاد بگیری و مثل بی بی چک هستش و بهش بگو باید انجامش بدی اگه خییلی انکار کرد و داد و بیداد مطمئن باش که هست اگه سریع قبول کرد بدون مشکلی نیست. اصلا هم ناراحت این نباش که چرا این کار رو کردی و ناراحتش کزدی و عصبانیش کردی. یا هست یا نیست خیالت راحت میشه

2740
خب بیشتر وقتا بیرونه اصلا بلدنبس بشینه توخونه ولی لبنیات هندونه وترشی دوس داره

دوست ندارم نگرانت کنم همین که بیشتر مواقع بیرونه یه علامت خیلی بزرگه چون اگه مصرفش تریاک باشه زمان خیلی زیادی ازش می گیره بیرون

دوست ندارم نگرانت کنم همین که بیشتر مواقع بیرونه یه علامت خیلی بزرگه چون اگه مصرفش تریاک باشه زمان خ ...

اره خیلی وقتا بیرونه حتی من چن باری هم اعتراض کردم ولی فایده نداشت

همیشه عطرمیزنه رابطه ی جنسی طولانی نداره اتفاقا یه ذره زود انزاله 

بهش بگو لازم نیست اینقدر عطر بزنی وقتی اومد خونه و دیدی خیلی بوی عطر می ده طوری که انگار همین الان تو ماشین زده به اینم شک کن

2706