2733
2734

دختر داییش متاهله و دو تا بچه ام داره ما هم همینطور، اصلا از زندگیش راضی نیست و همیشه دعوا دارن، اون وقت، سنگ صبورش شده شوهرم من، ۳ سال پیش دیدم خیلی گفت و گو هاشون خارج از عرفه، جلو شو گرفتمو شوهرمم برای بستن دهن من(ن اینکه قلبا قبول داشته باشه ک کارش اشتباهه)، قول داد و دست رو قران گذاشت ک دیگه باهاش ارتباط نداشته باشه

دوستای گلم، میشه برای آرامش روح مامان مهربونم یه صلوات بفرستید؟ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجب ...با قرآن شوخی دارین..‌چرا برای همه چی دست رو قرآنین....

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

تقصیر دخترس اومده طرف شوهرتون.  به اون شوهرش بگو جلو زنشو بگیره 

چه آدمایی پیدا میشن

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت
2738

ی تماس بگیر همسر دختر دایی رو با اسکرین چت ها مطلع کن شوهرتم حسابی ادم کن افسار پاره نکنه

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
ینی رابطه شون فراتر از این حرفا هستش خانم،تا وقتی مطمئن نشدین ذهنتون و فکرتون رو مشوش نکنین تا بهتر ...

حالا چرا یه مردنامحرم باید سنگ صبور یه زن نامحرم متاهل بشه .....مگه میشه مشوش نشد ....

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

دیشب میخواست ی عکس بهم نشون بده، یهو ی پیام اومد تو واتس آپ دیدم دختر داییشه کل پیاماشونو خوندم  بعد شوهرم دید طولانی شد اومد گوشی رو ازم گرفت، از دیشبه قلبم سنگین شده و دستمان بی حس شدن خییلی گریه کردم، تا صبح خوابم نبرد،دلم از شوهرم زده شده واقعا نمیدونم چطور باید بقیه عمرمو باهاش بگذرونم، امشب تو جاده بودم فقط دعا میکردم تصادف کنیم و منو دو تا بچم بمیریم راحت شیم

یا حسین  خدا صبرت بده  من بودم نمیتونستم تحمل کنم به شوهرش میگفتم

منم همین تصمیمو دارم از طریق بزرگای فامیل ن بخاطر اینکه آبروشو ببرم، فقط بخاطر این ک از ی فاجعه‌ی بزرگ جلو گیری کنم، جالبتر اینکه خودشو روشنفکرم داره، مثلا این ارتباطا فامیلیه

حالا چرا یه مردنامحرم باید سنگ صبور یه زن نامحرم متاهل بشه .....مگه میشه مشوش نشد ....

خب در اصل که اشتباهه کلا خانم ولی یه تایم هایی هستش که طرف واقعا قصد بدی نداره،منم واسه این گفتم ذهنشون رو مشوش نکنین که بهتر تصمیم گیری کنن که خدای نکرده یه درصد اگه اشتباه بشه ممکنه عواقب بدی داشته باشه،بازم عذرخواهم من اگه نظرم باعث شد شما ناراحت بشین خانم 🙏🙏🙏

دیشب میخواست ی عکس بهم نشون بده، یهو ی پیام اومد تو واتس آپ دیدم دختر داییشه کل پیاماشونو خوندم  ...

عزیزم منم چند روزه فهمیدم شوهرم با دوست دختر قبلیش در ارتباط آتیش گرفتم ازش متنفر شدم ...ولی به تک تک خانوادش زنگ زدم گفتم رسولش کردم آشغال خیانتکار

ب دختر داییش بکو خودتو جمع نکنی ابروتو تو فامیل میبرم رسوای عالمت میکنم برو گیساشو بکش بترسونش

در شأن من نیس جواب سلامشو بدم خودم ارزشمو پایین اوردم ک گذاشتم پای اینطور آدمای بی قید و بند تو زندگیم باز شه

2706