2737
2739
عنوان

از بیکاری نمیدونم چی کنم +عکس😐😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییییی چه زیاد😲ولی ایشالله یه روز حتما میام خیلی دوست دارم ببینم شهرتونو😍😍 آفرین چقد خوب بهتر ا ...

خدمت از ماست انشاءالله که باز بیام از قشنگیای اونجا لذت ببرم...

توام رشت اومدی حتما خبر بده که ببینمت

تاپیک رو هم قفل نکن که باز باهم بتونیم حرف بزنیم ممنون.

اول ماه رو انشاءالله عالی شروع کنی 🌞

2731
اها من قبلا یاس گوش میکردم بنظرم رپر عالیی بود . ولی کلا رپر ها فازمنفی ان خیلی ساله گوش نکردم  ...

یاس هنوزم عالیه...فاز منفیشون از این بابته ک واقعیت جامعه رو بیان میکنن البت نه اونایی ک چرت و پرت میگن

یاس هنوزم عالیه...فاز منفیشون از این بابته ک واقعیت جامعه رو بیان میکنن البت نه اونایی ک چرت و پرت م ...

اون که اره تک تک کلمات یاس حق بود 

ولی یبار تو تاکسی رپ گذاشته بود کلا فحش میداد😕

ولی خوب ما خودم داریم تو جامعه زندگی میکنیم دیگه هر روز میبینیم اوضاع رو حداقل من بشخصه ترجیح میدم موسیقی ارامش بخش و اصیل  گوش بدم 

بخصوص همایون شجریان اصلا ادم چشماش رو که ببنده گوش بده خودش یه مدتیشن حساب میشه ادمو میبره یه دنیا دیگه 

بیکلام هم خیلی گوش میدم شهرداد روحانی جواد معروفی واقعا روح ادمو به پرواز درمیارن

منو یادته عکس خودم و کراشمو گذاشتم؟

چطور؟ 

خیلی آشنایییی یکم راهنمایی کن😂🤷🏻‍♀️

مثل سگ در معبد دروغ تو عبادت خواهم کرد.گناهانم را میگویم و میتوانی چاقوی خود را تیز کنی.                  آن مرگ بی مرگ را به من تقدیم کن:)
2740
نمیدونم چجوری راهنمایی کنم😂زیاد عکس میذاشتم

یادم نیست خدایی 😂💔

مثل سگ در معبد دروغ تو عبادت خواهم کرد.گناهانم را میگویم و میتوانی چاقوی خود را تیز کنی.                  آن مرگ بی مرگ را به من تقدیم کن:)
حتما بیاالبته رشت بجز شهرداری و خونه میرزاکوچک خان جای تاریخی زیادی نداره ولی روستاها و پارک های اطر ...

قربونت عزیزم حتما 😍❤

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂
برو بگیر بخواب ی خورده دیگ بیدار باشی شبیه تتلو میشی😂

😂😂😂😂😂😂😂

اتل متل یه مورچه،قدم میزد توکوچه،اومدیه کفش ولگرد،پای اونو لگد کرد،مورچه یه پاش شکسته،راه نمیره نشسته،بابرگی پاشو بسته،نمیتونه کار کنه،دونه هارو بارکنه، تولونه انبار کنه...                                                حتما داری باریتم میخونی؟؟؟!!!                                ازسنت خجالت بکش یارو😐😂