2733
2739
کارتون حرفه ایه افرین👏 عروسک بافی همیشه مدبوده وهست😍

مرسی گلم 🌺🌺🤗🤗

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
ان شاءا... منم دلم میخواد رانندگی یاد بگیرم بیشتر همکارام بلدن اما من خیلی میترسم

من گواهینامه دارم بلدم هستم ولی میترسم بشینم😪😪

بشینی کم کم ترست میریزه من رغبت نکردم اصلا بشینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول رانندگی بعد کاشت ناخن و اشپزی   خیاطی میخاستم برم ولی علاقه ندارم نمیدونم چیکار کنم ...

اگه علاقه نداری به خیاطی دنبالش نرو چون من ثبت نام کردم دوجلسه رفتم دوست نداشتم دیگه نرفتم

2728
من گواهینامه دارم بلدم هستم ولی میترسم بشینم😪😪 بشینی کم کم ترست میریزه من رغبت نکردم اصلا بشینم

ان شاءا.‌‌.. هر دومون بتونیم راننده های خوبی بشیم

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
2738
هنوز دیرنشده عزیزم اگه زمانشو داری حتما دنبال به هنر خوبودرامدزا برو

هنر چه هنری ؟ 

شهرم کوچیکه .

چند تا ارایشگر ماهر جمع کردن کلا .

خیاطهای خوب هم مشتری ندارن .‌چون گرون شده پارچه و دوخت و....

به نقاشی و انرهای دستی هم هیچ کس بها نمیده .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره .