2737
2739
عنوان

اسم زکریا شنیدین تابحال؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 42 پست

معنیشو نمیدونم ولی اسم این سوپری محلمون زکریاست (ذکریا؟) اتفاقا پسره جوونم هست یه داداشم داره اسمش یحیی حالا اینسری دوستم میگفت مث اینکه  یحیی و زکریا پسرای یه پیامبری بودن از رو اونا گذاشتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عه من ذهنم رف رو پدر خونده ی مریم مقدس..

اونم قبل خوندن این پست یادم اومد 😅 شاید خودش بوده مبارکه دامادیش رو ببینی ان شاءالله 😁😁

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
2738
اونم قبل خوندن این پست یادم اومد 😅 شاید خودش بوده مبارکه دامادیش رو ببینی ان شاءالله 😁😁

حالا واقعا چرا اومده تو خواب من؟؟

آدم فقط میتونه روی خودش حساب کنه بقیه ی جهان در گرو اما و اگره...
اسم پدرش عمران بود زکریا شوهر خالش بود

خب من دچار فراموشی شدم

میگم زکریا به باباها نمیخوره ها 😅😅

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
من رازیشون و میشناسم     زکریای راضی کاشف الکی نام حضرت زکریاس که در سن خیلیییی بالا خدا ...

آره فیلم مریم مقدس یادمه ولی چرا اومده تو خواب من؟؟

آدم فقط میتونه روی خودش حساب کنه بقیه ی جهان در گرو اما و اگره...
خخخخ پس اسم پسرت باشه..اشتباهی اومده تو خواب من

اسم پسرم را چیز دیگه ای گذاشتم فقط زکریا هم قشنگه 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید بدتر است .. اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته ی عدالت این است که همه وقتی برابر می شوند که مُرده اند.
حالا واقعا چرا اومده تو خواب من؟؟

نمیدونم والا من باهاش در ارتباط نیستم به من چیزی نگفته 

والا من بی خبرم 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2706