2733
2734

تاحالا از این اتفاق ها داشتید 

من دوتا خرگوش داشتم کلا۱۷۰خریده بودمشون

خیلی خسته شدم از نگهداری بردیم پرنده فروشی ک بفروشیمشون 

هیچ کس نمیخرید 

توراه ک داشتیم میومدیم یه پسر ۷-۸ساله رو دیدم ک داره با چهارچرخ آشغال جمع میکنه

صداش کردم گفتم خرگوش میخوای 

اونم گفت اره .خرگوش هارو دادم بهش انقدر خوشحال شد 

ب دوستش نگاه کرد گفت اینارو ب من داد خرگوش هارو ب من داد 

یه لحظه از خوشحالیش قلبم درد گرفت 

حالا این اتفاق مال دیروز بود 

امروز رفتم قرعه کشی خانگی اولین نفر قرعه کشی ب من دراومد 

۲۲میلیون 

ببینید خدا چند برابرشو بهم برگردوند

شاید شاد کردن دل یه بنده خدا باعث بشه ک خدا هم یه لبخند بزنه 

ومطمئن باشید ک خنده اونو چندین برابر بیشتر ب ادم برمیگردونه

شماهم از این اتفاقات براتون افتاده؟

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خرگوش رو کسی ازت نخریده دادی ب اون طفلک فک کردی کار خوب کردی؟😑😑😑

🤣🤣🤣🤣

جان مادراتون لایک نکنین. من فکر میکنم خبر مرگم جمابمو دادین میام میبینم لایک کردین اصلا ی حالی.   
خرگوش رو کسی ازت نخریده دادی ب اون طفلک فک کردی کار خوب کردی؟😑😑😑

شوهرم داشت میداد مفتی ب پرنده فروش 

قسمت اون بچه بود 

بعدم مسئله خوشحالی اون بچه بود ک برای من اومد داشت

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

کاش هیچ بچه کاری نباشه ،🥺

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 

خیر،نمونش همیشه تو جاده به بی بنزین ها و تصادف کرده ها کمک کردیم یبار تصادف کردیم به کمک احتیاج بود هیچکس محل سگ بهمون نذاشت

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2706