2752
2734
منم مشکلات روحیم خوب شده اما جسمبم کامل نه ی ماه سیتالوپرام خوردم گاهی علایمم بر میگرده سرم ب جوری میشه ب حالت لرزش و بیتعادلی که در واقع احساسه بم دس مبده دل ندارم اصلا هیچی خوبم نمیکنه با کار راه رفتن بدتر میشم ی مدت خوب شدم دوباره برگشته شمام ابنجورید؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مامان پارسا مامانم تشنج کرد 6 ماه پیش من شوکه شدم اونوقت کم کم افسردگی اومد سراغم ///////حال جسمیم خوب نمیشه..................... ....خداجونم 21 سالمه................./////////....شقایق مث همییم توام جسمن مثل منی همش احساس میکنم شاید بیمار یناشناخته است دکترا زیاد رفتم همه میگن علایم افسردگیه؟
دلسارایی من اینایی که میگیو داشتم الان خوبم اما علایم جسمیم مث نداشتن تعادله که در واقع سستم بی رمقم دنیارو نمیخوام در این لحظه این مشکلاتم گاهی میاد سراغم مث الان
عزیزم . افسردگی یه شبه خوب نمیشه. حداقل باید شش ماه قرص بخوری . بعد اگه بهتر شدی دکتر خیلی محتاطانه برات کمش میکنه . نباید سرخود قرص رو قطع کنی . ضمن اینکه هوای سرد باعث تشدید افسردگی میشه .
مرسی که دختر من شدی
گیشا جان . من حتی به بلندی گرایش پیدا کرده بودم که انگار یه لدتی برام داشت که خودم رو پرت کنم پایین . نه اینکه خودکشی کنم ها .... نه ... انرژی منفی بود دیگه .... میرفتم تو حموم و دو ساعت گریه میکردم . خانواده ام هم یه دور با من زاییدن . من دو ماه و نیم خونه مامانم بودم . شوهرم ویلون بود . از دیدن بچه اش محروم بود . اما همه باهام همکاری کردن و الان بهترم. فردا هم میرم دکتر که قرص هام رو کم کنه . اگه کمک اطرافیان نباشه و به موقع قرص نخوری و الکی قطعش کنی که خوب نمیشی .
مرسی که دختر من شدی
گیشا جان . من حتی به بلندی گرایش پیدا کرده بودم که انگار یه لدتی برام داشت که خودم رو پرت کنم پایین . نه اینکه خودکشی کنم ها .... نه ... انرژی منفی بود دیگه .... میرفتم تو حموم و دو ساعت گریه میکردم . خانواده ام هم یه دور با من زاییدن . من دو ماه و نیم خونه مامانم بودم . شوهرم ویلون بود . از دیدن بچه اش محروم بود . اما همه باهام همکاری کردن و الان بهترم. فردا هم میرم دکتر که قرص هام رو کم کنه . اگه کمک اطرافیان نباشه و به موقع قرص نخوری و الکی قطعش کنی که خوب نمیشی .
مرسی که دختر من شدی
شقایق جون همه میگن برو بگرد خوش باش خوب زورم میاد من وقتی اینجوری میشم دنیارو نمیخوام بیرون خوشحالم نمیکنه هیچچی خوشحالم نمیکنه چه جوری خوش باشم ................به قول تو فقط باید قرص بخوریم قرص قرص اخرشم کبد مونو باید درمان کنیم
به من گفت باید حتما شش ماه قرص بخوری . بعدش زیر نظر روانپزشک ( نه روانشناس یا روانکاو ) قرص هات رو قطع کنی . البته افسردگی من مال تمام سختی هایی بود که تو بارداری کشیده بودم و یه هو ریخت بیرون . اما شکر خدا دارم خوب میشم. من از خونمون متنفر شده بودم . اما الان اصلادوست ندارم از خونمون جایی برم . نباید فکر کنی کو تا شش ماه دیگه ... چشم روهم بذاری شش ماه تموم میشه . قرص های افسردگی تا یه ماه اول حال آدم رو بدتر میکنه . اما به مروز زمان احساس میکنی داری بهتر میشی .
مرسی که دختر من شدی