2733
2734
عنوان

بخاطر دخترم خیلی گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2245 بازدید | 111 پست
اونم جدیدا جیغ میزنه مث عصبیا چطو کنترلش کنم؟

اون می بینه تو عصبی اونم جیغ میزنه عصبانیتتو سرش خالی نکن تا از سرش بیوفته من امشب انقد عصبی بودم ینی لقمه غذا نمیرف از گلوم پایین 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مادر نیستم ولی خواهر خیلی کوچیکتر از خودم دارم و کاملا میفهمم چی میگی

عزیزم لطفا به یه مشاور خوب مراجعه کن

چون اینجا نظرات شخصی و تجربیه

این زنجیره تربیت غلط رو شما بشکون

هم با مطالعه کردن هم با مشاور رفتن

بذار راه حلی دریافت کنی ک بدونی شیطونیاش به چه علته و باید چیکار کنی و چطوری خودتو کنترل کنی

حتما پیش مشاور برو یا تلفنی صحبت کن

مطمئن باش نتیجع میگیری اگر مشاورت خوب باشه

میگذره این روزا هممون این روزها روگذروندیم بچه های من شیر به شیر بودن روانیم کرده بودن انقدر گریه میکردم  

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2728
اونم جدیدا جیغ میزنه مث عصبیا چطو کنترلش کنم؟

میتونی ببریش بیرون؟مثل پارک یا باهم قدم بزنید 

خودت در طول روز انرژی داری یا بی حوصله و کسلی؟؟؟

و قسم به نور،وقتی از زخم هایت وارد میشود،تا غم در آغوشت نگیرد...
فقط اومدم بگم خدا لعنتت کنه که میزنیش پسر منم۲ سال و ۷ماشه بی تربیت ترین و بیش فعال ترینه.باردارم هس ...

آرومتر❤

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
وای یاد حس خودم افتادم خیلی حس بدی بود همیشه میترسیدم مامانم بزنتم عذاب آور ترین حسی هس که تو عمرم ت ...

من یبار بابام از عصبانیت دست ب سرم کشید ولی ترسیدم فک کردم میخواد بزنه خودش فهمید 💔

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
2738

منم ی دختر همین سن دوماه کوچیکتر دارم

واقعا ب این نتیجه رسیدم آرامش من باعث آرامش بچه میشه 

مثلا ظرف میشوری بگو بشقاب مو شستم حالا نوبت بشقاب بابایی و... این جور صبر میکنه تا کارت تموم شه 

هربار پیش خودت بگو‌خب بچه س دوسالشه چیزی نمیفهمه.منم خواهرزاده م اینجوریه حالا جونمم به جونش بنده  یبار سرش داد زدم گریه افتاد دیگه تا چند روز همه ش عذاب وجدان داشتم و‌گریه میکردم.انقد این جمله رو با خودم گفتم که الان همه کاراش عادی شده برام

2706