2733
2764
عنوان

کم احترامی های مادر شوهرم:////

669 بازدید | 59 پست

بچه ها اولین تاپیکمه....

دوستان من ۴ ماهه نامزد کردم

نامزدم خیلی متشخص و مذهبی و منطقی و شخصیت آرومی داره و عاشقمه

و با عدالت رفتار میکنه بین من و مادرشوهرم....

اما من ازین مادرشوهر خیلی میترسم...

چرا؟؟؟

چون میرم ک خونه شون بمونم مثلا ده روز ، ۹ روزشو فوق العاده س .مهربون و صمیمی و دس و دلباز و غیره...

اما همیشه دو سه روز آخرشو خرراب میکنه یهوووو بهم تیکه میندازه و علنا بهم حرف سنگین میزنه...

تو این سه ماه هفت هشت بار بهم بی احترامی کرده

چون سیاست نداره جلو رو نامزدم بی احترامی کرده

من تنها عکس العملم سکوت بود....

حالا نامزدم میگه تو خیلی با شخصیت بودی ک جواب ندادی و من پشتتم....

من خیلی صبوری کردم اما اخرین بی احترامی ش وحشتناک بود

پس تصمیم گرفتم خیلی جدی که 

همسرم مادرشه صدرصد باهاش ارتباط خواهد داشت اما من حلالشون کردم اما هیچ وقت نمیخوام باهاش ارتباطی داشته باشم

و همسرم پذیرفت...

اگه خواستید اخرین بی احترامی شو براتون بگم.

بنظرتون تصمیم درسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله کاملا درسته و این خیلی خوبه که همسرتون متوجه کار بد مادرش هست 

#آبادان_تسلیت🖤چو ایران نباشد تن من مباد❤🇮🇷لطفا باهم مهربون باشیم😶 پ ن:انسان جایزالخطاست😉مولانا💙میگه: دانی که چرا دار مکافات شدیم؟!/ناکَرده گُنَه چنین مجازات شدیم؟!/کشتیم خِرَد،دار زدیم دانش را/در بند و اسیر صد خرافات شدیم...🪄وقتی خودمون به خودمون احترام نذاریم کس دیگه ای هم بهمون احترام نمیذاره😉 پس لطفا به خودت احترام بذار 😘چشمانت مانند غزلی ست که مولانا سروده باشد و شجریان بخواند♡

واقعیت منم حوصله مهمون ندارم که چند روز خونه ام بمونه

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2706